• Reklam

Mehmet Ali Erbil zor günleri anlattı: Vasiyet yazm

ABONE OLMehmet Ali Erbil, iki yıl önce evinin banyosunda düşüp kaburgasını kırm

Reklam
Mehmet Ali Erbil zor günleri anlattı: Vasiyet yazm
27 Şubat 2021 - 06:07
  • Reklam
ABONE OL

Mehmet Ali Erbil, iki yıl önce evinin banyosunda düşüp kaburgasını kırmıştı. Hemen hastaneye kaldırılan Erbil, tedavi gördüğü sırada; kaçış sendromu hastalığı nüksedince uzun süre yoğun bakımda yatmıştı. Erbil, zorlu geçen tedavi sürecini ailesi ve sevenlerinin desteğiyle atlattı. Ünlü şovmen, iki yılda yaşadıklarını sevenleriyle paylaştı.


"SADECE ELİMİ OYNATABİLEYİM DİYE DUA EDİYORDUM"

Değişen düşünceleriyle ilgili konuşan şovmen, "İnsanın başına her şey gelebiliyor bu dünyada. Böyle bakıyorum. Sebat ediyorum, şükrediyorum. Bu hale gelmem bile bir mucize. “Sadece elimi oynatabileyim” diye dua ediyordum. Şimdi tek başıma ayağa kalkabiliyorum, dört beş adım atıyorum. Dualar çok önemli tabii. Çok sevgi ve dua biriktirmişiz. “İyilik yap denize at” demişler ya. O dualara çok teşekkür ediyorum" dedi.


"EKRANDA OLMAYI ÖZLEDİM"

Ekranda olmayı özlediğini söyleyen Erbil, "Çok teklif de geliyor ama henüz hazır hissetmiyorum. Bakalım, ilerleyen zamanlarda o da olur inşallah" dedi.


"YETERİNCE DERS ALDIM"

'Aşık olma ihtimaliniz yok mu?' sorusunu da yanıtlayan Erbil, "Yok gibi görünüyor. Yeterince deneyimim var, her şeyi tattım. Yeterince ders aldım, ders verdim. Hiç öyle sosyal medyadan flört edeyim kafasında da değilim. Sıkılmışım demek ki" dedi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com