• Reklam
Reklam

Mehmet Ali Erbil: Kimseyi aldatmadım!

Son dönemde yakın arkadaşı Seda Sayan ile yaşadığı polemik magazin gündemine bomba

Reklam
Mehmet Ali Erbil: Kimseyi aldatmadım!
23 Haziran 2021 - 12:00
  • Reklam

Son dönemde yakın arkadaşı Seda Sayan ile yaşadığı polemik magazin gündemine bomba gibi düşen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Cihangir'de bir mekanda görüntülendi.


"Olayların buraya geleceğini tahmin etmedik. Benim çocuklarım onun, Oğulcan da benim elimde büyümüştür. Sosyal medyadan anlayan biri değilim bu noktaya gelmek istemezdik.."


"DOKTORLARIMA SORUN"

Gazetecilerin “Tuğba Hanım'ı aldattınız mı?" sorusunu yönelttiği Erbil, "Kimseyi aldatmadım, daha prostat olmadım, doktorlarıma sorabilirsiniz" cevabını verdi.


Erbil, "Eşlerimi aldatmadım, her gece kendi evime geldim. Bana 'çapkın' dediler, ben de 'eşini aldatan erkek prostat olsun' dedim ama prostat olmadım. Çok iyi eş seçimlerim oldu. Dört eşimde de annemde bulamadığım sevgi ve şefkati aradım" açıklamasını yapmıştı.


Sonrasında iş çığırından çıktı. Erbil özür diledi. Seda Sayan, şoke eden paylaşımına düzeltme yaptı. Sosyal medyada "Birbirlerini korumak için mi geri adım attılar" yorumları yapıldı.


"TECAVÜZ DEĞİL, ALDATMA"

Seda Sayan ise barışma sonrası yaptığı paylaşıma, "Şahsıma yapılan çok ağır hakaretlerden sonra öfkeyle, ayrılık sebebi olan aldatmayı tecavüz diye yanlış dile getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu" notunu yazmıştı.



Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com