• Reklam

Merve Özbey, kızının yüzünü ilk kez paylaştı

ABONE OLÜnlü popçu Merve Özbey, Şubat 2020'de iş insanı Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu.

Reklam
Merve Özbey, kızının yüzünü ilk kez paylaştı
07 Nisan 2021 - 15:10
  • Reklam
ABONE OL

Ünlü popçu Merve Özbey, Şubat 2020'de iş insanı Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu. Kısa sürede müjdeli haberi veren çift, 40 gün önce ilk kızları Elif Özüm'e kavuştu.


Merve Özbey kızı Elif Özüm’ün yüzünü gösterdi ve paylaşıma şu notu düştü; "Bugün 40’ımız doldu... Allah’ım dileyen isteyen herkese nasip etsin. Evlatlarımıza sağlık sıhhat iyi gün göstersin...Melek yavrum benim... ömrün hep huzurlu olsun. Pamuk seker kızım benim... Ayağına hiç taş değmesin... Ömrümüz yettiği sürece hep yanındayız. Dualarınızı eksik etmeyin. Bir MaşAllah’ınızı alırız."


"EŞİMİN BABASI İSTEMİŞTİ"

Kızlarının adına nasıl karar verdiklerini açıklayan Kenan Koçak, "Çok sevdiğimiz isimlerden biriydi. Eşimin rahmetli babası, kızımızın adının 'Elif' olmasını istemişti. Bunu da göz önünde bulundurarak Elif Özüm koyduk. Mutluyuz" demişti.


Merve Özbey, acı haber sonrası sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunmuştu. Babasıyla birlikte çekilen fotoğrafını paylaşan şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı: Geçen sene tam bugün bu saatler... Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım. Mesela dün sen gittin. Bir günde artık ne pazarların ne Fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin yerine geldi mi mesela, yemek yiyebiliyor musun? Ne garip...Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com