Miami’de Üst Geçit Çöktü Video

Miami'de Üst Geçit Çöktü Video

Miami'de bulunan Florida Uluslararası Üniversitesi'nde yeni inşa edilen bir yaya üst geçidi çöktü. CNN televizyonu ölenler olduğunu duyurdu. Bugün öğleden sonra çöken 950 tonluk yaya geçidi üniversitenin Miami’deki ana kampusunun girişini trafiğe kapattı. Havadan çekilen haber videolarında geçidin altında araçların sıkıştığı ve yaralıların ambulanslara taşındığı görülüyor. Olayda en az 5 aracın köprünün altında ezildiğini bildirdi.

15 Mart 2018 - 22:38 - Güncelleme: 15 Mart 2018 - 23:41

Bölgede arama-kurtarma çalışmaları yürütülüyor. Florida Valisi Rick Scott Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Miami-Dade polis müdürü Juan Perez’le görüştüğünü, gün boyunca kolluk kuvvetleriyle sürekli temas halinde olacağını belirtti.

Kaza yerinde itfaiye, polis ve diğer ilk yardım araçları konuşlanmış durumda.Miami-Dade itfaiyesinden yapılan açıklamada da, çok sayıda yaralının olduğu, yetkililerin yaralı sayısını tespit etmeye çalıştığı kaydedildi.

14,2 milyon dolarlık köprü, üniversitenin kampüsünü Sweetwater kentinden ayıran 7 şeritli işlek bir yolun üzerinde bulunuyordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Gossip Girl' boss on creating a 'Marvel'-like uni
'Gossip Girl' boss on creating a 'Marvel'-like uni
Kendall Jenner stepped out in the perfect party dr
Kendall Jenner stepped out in the perfect party dr