• Reklam

Monolitlerin Sırrı Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk Utah eyaletinde görülen monopolitlerin bir sokak sanatçısı tarafından konulduğu iddia edildi. Monopolit en son İngiltere'de görüntülendi.

Reklam
Monolitlerin Sırrı Nedir?
08 Aralık 2020 - 05:25 - Güncelleme: 08 Aralık 2020 - 13:30
  • Reklam
Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız haberlerimizde, çeşitli yerlerde birbirlerinin peşi sıra ortaya çıkan monolitlerden bahsetmiştik. Önce Utah sonra da Romanya derken Kaliforniya'da da ortaya çıkan monolit, insanların kafasını karıştırmıştı. Şimdiyse Kaliforniya'da ortaya çıkan, ardından da saldırıya uğrayan monolitle ilgili bir gelişme yaşandı. Monoliti yerleştiren isim, olayın detaylarını anlattı.

Monolitler, tartışmalara sık sık konu olan olaylardan bir tanesi. Bazı kesimler, bunların sadece insanlar tarafından yapıldığına inanırken bazılarıysa bu gizemli yapıların, uzaylılar tarafından yerleştirildiğine inanıyorlar. Diğer yerlerde bulunan monolitlerle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak Kaliforniya'daki monolitin insan eliyle yapıldığı ve yerleştirildiği artık kesinleşmiş durumda.

Kaliforniya'daki monolit, "gerilla sanatı" için dikilmiş Monolit
Kaliforniya'da ortaya çıkan monolotin arkasındaki isim, Wade McKenzie. Sokak sanatçısı olarak yaşamını sürdüren McKenzie, monolitlerin gündeme girmesiyle birlikte böyle bir şey yapmaya karar verdiklerini söylüyor. Üç kenarı olan yapıyı arkadaşları Travis Kenny, Randall Kenny ve Jared Riddle ile birlikte yaptıklarını söyleyen Wade McKenzie, bunun için birkaç saat uğraştıklarını belirtiyor.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com