• Reklam
Reklam

MÜSİAD USA'nın Yeni Başkanı: Murat Güzel

MÜSİAD USA, Twitter'dan yaptığı basın açıklamasında Ayhan Özmekik'in Genel Merkez tarafından istifası istendiği Murat Güzel'in başkanlığa yeniden getirildiği belirtildi.

Reklam
MÜSİAD USA'nın Yeni Başkanı: Murat Güzel
04 Aralık 2020 - 16:27 - Güncelleme: 04 Aralık 2020 - 17:33
  • Reklam
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) USA’nın yeni başkanını duyurdu. Müsiad Usa’nın resmi Twitter hesabından yapılan basın duyurusunda, Ayhan Özçelik’in Genel Merkez tarafından alınan karar doğrultusunda görevinden ayrıldığı ve yeni başkanın Murat Güzel olduğu bildirildi.

MÜSİAD USA'nın Paylaşımı:

Kurulduğu 2014 yılından bu yana Türkiye ve ABD arasında, başta ekonomik ve kültürel ilişkiler olmak üzere karşılıklı iş birliğinin geliştirilmesine önemli katkılar sağlayan MÜSİAD ABD'nin 2019 Ekim ayından itibaren Başkanlık görevini yürüten Sayın Ayhan Özmekik, Genel Merkez tarafından alınan karar doğrultusunda görevinden ayrılmıştır. Yapılacak ilk geniş katılımlı genel kurul toplantısına kadar Müsiad USA'nın oluşmasına öncülük eden ve Türk-Amerikan Toplumu'nun tanınan iş insanı Sayın Murat Güzel'in başkanlık görevini druhte etmesine; MÜSİAD USA  Yönetim Kurulunca oy birliğiyle karar verilmiştir.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com