New York’ta ’Sessiz Bir Yer’ filminin galası yapıldı.

New York'ta 'Sessiz Bir Yer' filminin galası yapıldı.

Merakla beklenen gerilim filmi "Sessiz Bir Yer''in galası Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde yapıldı. 2 çocuklu bir aile, sesle avını bulan yaratıklardan saklanmak için işaret diliyle anlaşarak sessiz bir hayat sürmeye çalışıyor. Ama bir gün, küçük çocuklarının lambayı devirmesi yaratığı uyandırıyor.

03 Nisan 2018 - 12:00

2 çocuklu bir aile, sesle avını bulan yaratıklardan saklanmak için işaret diliyle anlaşarak sessiz bir hayat sürmeye çalışıyor. Ama bir gün, küçük çocuklarının lambayı devirmesi yaratığı uyandırıyor.

Filmin baş rollerini gerçek hayatta da birlikte olan Altın Küre ödüllü Emily Blunt ve “The Office” dizisiyle tanıdığımız John Krasinski üstleniyor.

Aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturan John Krasinski yeni dünya ya gelen kızıyla yaşadığı babalık deneyiminin film üzerindeki etkisini şöyle anlatt:

Filmin senaryosu ilk elime geçtiğinde kızımız daha yeni doğmuştu. Çok zor bir süreçtti, anne veya baba olmak hem maddi hem manevi olarak yorucu bir deneyim. Bu bağlamda yaşadığım bu deneyimin projeye bir şeyler kattığını düşünüyorum. Bu film ebeveynlik için güzel bir metafor. "

Emily Blunt, Sinema oyuncusu: "Sanırım annelik deneyimim, filmdeki anne karakterini daha gerçekçi bir şekilde canlandırmama imkan sağladı."

“Sessiz Bir Yer” Türkiye'de 13 Nisan’da vizyona girecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with this forecast timeline
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with...
California'dan bin kişi Kayıp
California'dan bin kişi Kayıp