• Reklam

New York'ta Zenginler İçin Kuyruğa Giriyorlar

Amerika'nın New York kentinde koronavirüs test sırasında uzun saatler beklemek istemeyen ve maddi durumu yerinde olan kişiler, saati 80 dolara kendileri için sıra bekleyecek kişiler tutmaya başladı. Daha öncede Ehliyet araç muayene kuyruklarında bu tarz kuyruklara girenler gündeme gelmişti.

Reklam
New York'ta Zenginler İçin Kuyruğa Giriyorlar
30 Kasım 2020 - 13:28
Reklam
Reklam

Amerika Birleşik Devletleri'nde koronavirüs vakaları 14 milyona yaklaşırken, ölü sayısı 273 bini geçti. Amerika'da uzmanlar, günlük 150 bin civarında olan vaka sayısının, Şükran Günü'nden sonra daha da artmasından endişe ediyor.

YENİ BİR İŞ KOLU ORTAYA ÇIKTI

Coronavirüs salgınının en çok vurduğu ülkede, yeni iş kolu ortaya çıktı. New York Post'ta (NYP) yer alan habere göre; New York'ta koronavirüs test sırasında uzun saatler beklemek istemeyen ve maddi durumu yerinde olanlar, kendileri için sıra bekleyecek kişiler tutmaya başladı.

 
New Yorklu zenginler, günlük işlerin olduğu TaskRabbit uygulaması üzerinden saati 80 dolara sırada bekleyecek insanlar buluyor. Hatta bu kişiler günde 2 ila 3 kişinin yerine bekliyor ve kazançlarını artırıyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com