• Reklam
Reklam

New York Valisinin Kardeşi CNN Muhabiri çıkınca

Amerika Birleşik Devletleri'nde Coronavirüs paniği devam ederken, devlet yetkilileri gece gündüz demeden çalışıyor. CNN kanalının yayınına bağlanan New York Valisi Andrew Cuomo alınan tedbirleri karşısındaki muhabire anlattı. Canlı yayının sonuna doğru CNN muhabiri Chris Cuomo abisi olan Valiye bakın nasıl seslendi...

Reklam
New York Valisinin Kardeşi CNN Muhabiri çıkınca
20 Mart 2020 - 14:13 - Güncelleme: 20 Mart 2020 - 15:04
  • Reklam
Christopher Charles Cuomo, CNN'de Cuomo Prime Time'ın sunucusu olarak bilinen Amerikalı bir televizyon gazetecisi. New York Valisi Andrew Cuomo'nun kardeşi ve eski New York Valisi Mario Cuomo'nun oğlu olan .Charles Cuomo, abisini canlı yayına aldı.
 Spiker Cuomo Abisi Andrew Cuomo'ya "Seni seviyorum seninle gurur duyuyorum ve ülkemiz için ne kadar çok çalıştığını biliyorum ama yoğun da olsan anneni aramaya vakit bulabilirsin. İyi olduğunu senden duymak istiyor." diye seslendi.
Vali Andrew Cuomo ise "Annemi aradım. Programdan önce aradım." demesi üzerine CNN spikeri "Annem öyle demiyor." diyerek yanıt verdi. 
Vali Cuomo ise "Aradım hatta benim favori oğlu olduğumu söyledi ama üzülme sen ikinciymişsin." diyerek bir polemiğin fitilini ateşledi.
CNN muhabiri Cuomo ise "Bunu asla demez ailemizde böyle bir ayrım olmadığını ikimizde biliyoruz." deyince Vali Cuomo "İzleyicilere yalan söylediğine inanamıyorum tüm röportajın güvenirliğini riske attın." diyerek gülümsedi.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com