• Reklam
Reklam

Nusret Doğduğu Köyü Paylaştı

'Tuzlama' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan, 34.4 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Nusret Gökçe, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Reklam
Nusret Doğduğu Köyü Paylaştı
20 Nisan 2021 - 21:25
  • Reklam
"BURASI DOĞDUĞUM KÖY" 
Paylaşımında Ramazan ayını tebrik eden Nusret, gönderisine, "Nereden geldiğini unutma. Burası doğduğum köy ve bunlar halkım için inşa ettiklerim. Sevgili anne ve babam Fatma ve Faik Gökçe'nin adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, İngilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı" notunu düştü.
Nusret Gökçe'nin paylaşımı kısa bir süre içinde yaklaşık 350 bin kez görüntülendi.

"GEÇMİŞİMİ ASLA UNUTMADIM"
Nusret, daha önce Plus Dergi’ye verdiği röportajda, "Allah'tan ne istediysem verdi, ne kadar şükretsem az. Geçmişimi asla unutmadım ama geriye dönüp asla bakmam. Çok zor günler geçirdiğim doğrudur ama asla şikayet etmedim. Hiçbir zaman yoruldum demedim” demişti.
Amerika'ya gittikten sonra New York'un en bilindik dört restoranında para almadan çalışan ve yaptığı menü New York Times'da yayınlanan Nusret, Türkiye’ye dönüp arkadaşının desteği ile ilk restoranını açmıştı. Ardından yoluna tek başına devam emişti.

Erzurum'un Paşalıköy'de doğan ve mesleğine kasaplarda çıraklık yaparak başlayan Nusret'in başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok yerine restoranları bulunuyor.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com