Nusret’in New York Şubesinde Kadın İzdihamı

Nusret'in New York Şubesinde Kadın İzdihamı

Yaptığı şovlarla sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenen Restorant sahibi Nusret bu yıl ilk kez kadınlar gününe özel olarak bedava yemek dağıttı. Saat 12 ile akşam 5 arası yaptığı özel menüyü yoğunluk nedeniyle 2 saat uzattı.

09 Mart 2019 - 05:25

Esra Öziskender'in haberi

Yaptığı şovlarla sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenen Restorant sahibi Nusret bu yıl ilk kez kadınlar gününe özel olarak bedava yemek dağıttı. Saat 12 ile akşam 5 arası yaptığı özel menüyü yoğunluk nedeniyle Türkiye'de 2 saat uzattı.

Nusret'in New York şubesine başta Türkler olmak üzere bir çok kadın yoğun ilgi gösterirken, 250 dolarlık menüyü bedava dağıttı. Nusret çalışanları kadınları kapıda karşılarken, özel ilgi göstermesi bazı kadınları duygulandırdı. 

ABDPOST.COM muhabirlerinden Esra Öziskender'de Nusret'in New York şubesine giderek bu etkinlikle ilgili bilgi aldı. Şube Müdürü Volkan Avcı ABDPOST.COM'a yaptığı açıklamada, dünya genelinde 15 bin kadın bu etkinlikten yararlandığını dile getirerek "New York'ta 600 rezervasyon yaptık. Yoğun ilgiden dolayı bu sayıyı 700'e kadar çıkarttı. Bu etkinlik yoğun ilgi gördü, buna benzer programlarımız devam edecek." dedi.

Saat 12 ile akşam 5 arası başta New York, Miami olmak üzere, Ankara, İstanbul, Doha, Dubai ve Abudabi şubelerinde bedava yemek ikram ederken, Türkiye'de yoğun katılım nedeniyle 2 saat uzatıldı.

Kadınlara özgü menüde Dilimlenmiş Dana Bonfile, Salata, tulum peyniri, kuru üzüm, nar, fıstıklı baklava, Maraş dövme dondurması ve köpüklü şarap ikram etti. Menünün çok doyurucu olduğunu aktaran kadınlar ise Nusret'e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amerika'da Müslüman Siyasetçi Sayısı Arttı
Amerika'da Müslüman Siyasetçi Sayısı Arttı
NASA en karmaşık uzay görevine başladı
NASA en karmaşık uzay görevine başladı