• Reklam

NY Ali Baba'dan Sosyal Mesafe Paravanı

Amerika Birleşik Devletleri'nde Corona virüs salgını ile mücadele edilirken Manhattan'ın gözde mekanlarından biri olan Ali Baba Restorant müşterileri için dikkat çekici önlemler aldı. Ali Rıza Doğan'ın işlettiği restorantta hijyen kurallarını uygun menülerin yanı sıra diğer masaları birbirinde ayıran paravanlar ve tek kullanımlık servisler müşteriler tarafından alkış aldı.

Reklam
Reklam
NY Ali Baba'dan Sosyal Mesafe Paravanı
02 Ağustos 2020 - 08:16 - Güncelleme: 02 Ağustos 2020 - 08:39
Reklam

Amerika Birleşik Birleşik Devletleri'nde Türk lokantalar salgın sürecinde aldıkları önlemlerle bir çok restorantı geride bırakıyor. 
Ali Rıza Doğan'ın Manhattan'da işlettiği Ali Baba Restorant diğer lokantalardan farklı olarak, sosyal mesafenin yanısıra masalar arasında koydukları paravanlar dikkat çekti. Aynı zamanda tek kullanımlık servisler de müşterilerden tam not aldı.
Önceki gün Ali Baba Restoranta giden Nevin Bakır sosyal medya hesabında Ali Baba'nın bu konseptini paylaşarak "Ali Baba Restaurant'in bugun de masalar arasi cam panellerini kapladi. Ayrica servis icin tek kullanimlik menuler masalarda yerini aldi.
Yeni normal duzenlemelere gore uyarlanan konsepti ben cok begendim. Sosyal mesafeye uygun tasarlanmis olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Mustafa ustam lahmacununu ozlemistik. Ellerine saglik ustam. Ayse ablam senin de ellerine saglik." dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com