• Reklam
Reklam

Ofis Çalışma Ortamını Özleyenlere İlginç Çözüm

Tasarım şirketi Kids Creative Agency, koronavirüs salgınının ardından evden çalışmaya alışamayanlara ofis ortamı sunan bir web sitesini kullanıma açtı. imisstheoffice, bir ofiste duyulabilecek tüm sesleri içeriyor.

Reklam
Ofis Çalışma Ortamını Özleyenlere İlginç Çözüm
11 Ağustos 2020 - 02:35 - Güncelleme: 11 Ağustos 2020 - 05:42
  • Reklam

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok kişi önlem olarak evden çalışmaya başladı. Ofiste çalışmaya alışmış kimi insanlar için evlerindeki sessizliğe uyum sağlamak zor olabiliyor. Şimdi ise bu sorunun önüne geçebilmek için bir web sitesi tasarlandı.

Kids Creative Agency adlı bir şirket tarafından yapılan imisstheoffice.eu, insanların özledikleri çalışma ortamına dönebilmeleri için tasarlandı. Siteye girip sol alt köşedeki oynat düğmesine bastığınızda ofislerde yaygın olarak duyulan sesler çalmaya başlıyor. Görsel olarak ofis ortamı sunulmasa da gözlerinizi kapatıp bir an için kendinizi ofisinizde hissedebilirsiniz.

Bu site, bir ofis ortamındaki tüm detayları sunuyor;

Web sitesinde ofislerdeki anlaşılamayan konuşma sesleri, klavye sesi, çalışan bir fan sesi, çalan telefonlar ve çok daha fazlası var. Hatta masa tenisi oynayanlar, sinir bozucu şekilde sakız çiğneyenler ve yemek yiyenler gibi birçok detay da düşünülmüş.
Sitede size sunulan harita üzerindeki objelere tıklayarak istediğiniz sesleri özel olarak da çalabiliyorsunuz.
 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com