• Reklam

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir aşkında ihanet şüphesi!

ABONE OLDemet Özdemir, arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’in eski sevgilisi Oğuzhan Koç’la aşk yaşamay

Reklam
Oğuzhan Koç-Demet Özdemir aşkında ihanet şüphesi!
06 Ocak 2021 - 06:53
  • Reklam
ABONE OL

Demet Özdemir, arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’in eski sevgilisi Oğuzhan Koç’la aşk yaşamaya başladı. Yeni yılı Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kaldı.


35 yaşındaki şarkıcı, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz" açıklamasını yaptı.


Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019 tarihinde Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği ilk konserde de yalnız bırakmamıştı. Aynı konserde Koç’un dört yıllık sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de vardı.


Bu konserden kısa süre sonra Tanrısevsin ve Koç’un dört yıllık ilişkileri sona ermişti. Çift, Ekim 2019’da yaptıkları ortak açıklamayla ilişkilerini dostça bitirdiklerini duyurmuştu. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, 25 Kasım 2019 tarihinde Emirgan'da bir mekanda eğlenirken görüntülenmişti. Aşk iddialarını yalanlayan Özdemir ve Koç sadece arkadaş olduklarını söylemişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com