• Reklam
Reklam

Özcan Deniz'in annesine sözleri Feyza Aktan'a gönd

ABONE OLBir süredir oğlu Kuzey'in velayetini alabilmek için eski eşi Feyza Aktan'a karşı hukuk m

Reklam
Özcan Deniz'in annesine sözleri Feyza Aktan'a gönd
04 Mayıs 2021 - 09:07
  • Reklam
ABONE OL

Bir süredir oğlu Kuzey'in velayetini alabilmek için eski eşi Feyza Aktan'a karşı hukuk mücadelesi veren şarkıcı Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz'in doğum gününü Instagram sayfasında kutladı.


Deniz, kutlama mesajında şunları söyledi:

"Sokakta ip atlıyorken 13 yaşında evlendirdiler seni. Babam da sen de çocuktunuz. İkiniz de ne yaşadığınızı, neler olacağını bilmiyordunuz. Babam hayatı yakalamak için dışarıya çevirdi yüzünü, Sen ise kucağında 6 çocukla içeride, Doğunun coğrafyası gibi sert zorluklarla baş başa bırakıldın. Önce Adana'ya, sonra Ankara'ya, sonra da Aydın'a göçlerle bilmediğin hayatlara sürüklenerek geçti gençliğin."


"Sözlükteki "ANNE" tanımına sen ve senin gibi, kendi çıkarlarını ve hırslarını evlatlarının önüne koymayan Anneleri yazmalılar. Evladın kıymetini, Aile olmanın önemini, Sabırlı olmayı, kolay kolay pes etmemeyi senden öğrendik. Maalesef hayat artık senin bildiğin hayat değil Kado. Sana da bize de garip bu Hayat! Ama devam ediyor ve yaşanacak hala çok güzel günler ve hala baş etmemiz gereken çok sorun var. Bugün doğum günün. Seni çok seviyoruz ve iyi ki senin evlatlarınız. İyi ki doğdun canım Anam."


Üç yaşına giren Kuzey'in yaş gününü tek başına kutlamak zorunda kalan Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan'ın 'Medea kompleksi' hastası olduğunu ima etti.


ART NİYETLİ ANNE SENDROMU

Özcan Deniz'in bahsettiği 'medea kompleksi' diğer bir ismiyle de 'art niyetli anne sendromu' denilen hastalık adını şu mitolojik hikayeden alıyor: Eşinin, birlikte göç ettikleri ülkenin kralının kızına aşık olup onunla evlenmek istemesinin ardından eşinden intikam almak üzere iki çocuğunu öldüren bir annenin hikayesidir.


MEDEA KOMPLEKSİ NEDİR?

'Kötü Niyetli Anne Sendromu' olarak adlandırılan bu hastalık, son dönemde artan boşanmalar nedeniyle her üç kadından birinde görülmektedir. Bu durumdaki kadınlar, boşanma sürecinde veya boşandıktan sonra eski eşini cezalandırmak ve ondan intikam almak için çocuklarına zarar verecek veya onları babalarından mahrum bırakacak kadar ileri gittiği aşırı uçtaki davranışlar sergilerler.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com