• Reklam

Prens Harry İle Eşi ABD Siyasetinde!

İngiltere Kraliçesi II. Elisabeth'in küçük torunu Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, her şeyden vazgeçerek ABD'de bağımsız bir yaşam kurmuşlardı. Şimdi de çiftin, seçim dönemi Trump karşıtı bir valiyle gizlice görüşmelerinin ortaya çıkması, ABD siyasetine mi giriyorlar sorusunu gündeme getirdi.

Reklam
Prens Harry İle Eşi ABD Siyasetinde!
08 Şubat 2021 - 13:49 - Güncelleme: 08 Şubat 2021 - 13:57
  • Reklam
"Prens Harry ile eşi Meghan'ın ABD siyasetine karıştığı tartışması: Trump karşıtı valiyle gizli görüşmeleri ortaya çıktı
Britanya Kraliçesi 2. Elizabeth'in küçük torunu, Veliaht Prens Charles'ın küçük oğlu Prens Harry ile ABD'li eşi Meghan Markle'ın üst düzey kraliyet görevlerini bırakıp (Megxit) yerleştikleri ABD'de iç siyasete karışıp karışmadıkları tartışması büyüdü.

Britanya kraliyet ailesi üyelerinden siyaseten tarafsız kalmaları beklenirken, ABD'de 'bağımsız' bir hayat kuran Prens Harry- Meghan Markle'ın çiftinin, Donald Trump'ın koltuğu kaybetmesiyle sonuçlanan 3 Kasım başkanlık seçimleri öncesi kritik bir gizli görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

İngiliz The Sun gazetesi, çiftin ABD başkanlık seçimine iki hafta kala Trump karşıtı Demokrat Parti'nin önde gelen bir ismiyle görüştüğünü ve bunu gizlediğini duyurdu.

Gözü ABD Başkanlığında mı?
Trump'la ilgili eleştirel yorumlar yapıp 2020 başkanlık seçiminde oy kullanılması kampanyasında rol alan Meghan Markle'ın siyasete atılmak ve hatta başkanlık için yarışmak istediği spekülasyonu yapılırken, The Sun, Sussex Dük ve Düşesi'nin 19 Ekim 2020'de Kaliforniya Valisi Gavin Newsom'la video konferans görüşmesi gerçekleştirdiğine dair belgeler yayımladı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com