• Reklam

Queens Place Mall'de Bomba Şüphesi!

New York'ta Queens Place Mall'de, Tesla marka çalıntı bir aracın arkasına takılı halde bırakılmış, bomba şühesi uyandıran bir cisim tespit edildi. Polis, önlem olarak yakın çevredeki yolları trafiğe kapatıp, evleri ve işyerlerini tahliye etti.

Reklam
Queens Place Mall'de Bomba Şüphesi!
05 Ocak 2021 - 16:10
  • Reklam
Çok sayıda polis kaynağının News 4'e verdiği bilgiye göre, yetkililer, acil bir müdahaleye ve Pazartesi günü erken saatlerde Queens Place Mall yakınlarındaki sokakların kapanmasına neden olan, terkedilmiş aracı bırakan kişiyi arıyor.

Alışveriş merkezinden Queens Bulvarı ve 56. Cadde'ye kadar yakındaki apartmanlardan birkaç yüz kişi tahliye edildi.NYPD'nin bomba ekibi, bombaya benzeyen cihazı araştırmak için gönderildi.

Yüksek rütbeli kolluk kuvvetleri kaynaklarına göre, endişeye neden olan cismin yani, Queens Bulvarı'nda saat 7:30'da çalıntı plakalı bir Tesla'nın arkasına takılı küçük bir kutu gibi görünen şeyin, aslında bir aldatmaca olduğu ortaya çıktı. Patlayıcı bulunamadı. Bununla birlikte, arabanın
içinde husky cinsi bir köpek vardı. Hayvan kurtarıldı.

Nevada plakalı çalıntı aracı sürdüğünden şüphelenilen kişinin, daha önce New York polisi tarafından tanınan 22 yaşındaki Louis Shenker olduğu tahmin ediliyor. Shenker daha önce farklı iki suçtan tutuklanmış.

Polis, gerçek bir patlayıcı veya zararlı bir cihaz olmamasına rağmen, bomba benzeri bir şey bırakmanın suç olduğunu ve şüphelinin yakalandığında tutuklanacağını söyledi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com