• Reklam

Ronaldo, Tanrı'nın Elçisi!

Sputnik’in haberine göre; korona virüse yakalanan ve kardeşini aşırı korumacılığıyla tanınan Cristiano Ronaldo’nun ablası, salgını, gördüğü en büyük sahtekarlık olarak nitelendirdi ve kardeşini kastederek, bu durumu ortaya çıkaracak olan Tanrı’nın elçisi olarak tanımladı.

Reklam
Reklam
Ronaldo, Tanrı'nın Elçisi!
16 Ekim 2020 - 14:15
Reklam

““Covid-19 gördüğüm en büyük sahtekarlık, Tanrı elçisi bunu ortaya çıkaracak”
 

Yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan Cristiano Ronaldo’nun ablası Katia Aveiro, Covid-19 pandemisinin gördüğü “en büyük sahtekarlık” olduğunu ve Ronaldo’nun bunu ortaya çıkaracak ‘Tanrı elçisi’ olduğunu öne sürdü.

 
Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’nun ablası Katia Aveiro, kardeşine yönelik bilinen aşırı korumacılığını bir üst seviyeye çıkardı. Instagram hesabı üzerinden kardeşinin fotoğrafını paylaşan Aveiro, “Eğer dünyayı uyandırması gereken kişi Cristiano Ronaldo ise o zaman bu Portekizlinin gerçekten Tanrı’nın elçisi olduğunu söylemeliyim” ifadesini kullandı.
 
Sputnik’te yer alan habere göre, artık Covid-19 salgınına inanmadığını ima eden 44 yaşındaki Aveiro, “Bu salgına, benim gibi, testlere ve önlemlere çok inanan binlerce insan bunun bugüne kadar gördüğüm en büyük sahtekarlık olduğunu benim gibi anlayacak” yorumunu yaparak, “Bugün bir yerde okuduğum ve kesinlikle katıldığım bir söz: ‘Dünyayı aptal yerine koymayı bırakın.’ Gözünüzü açın lütfen” düşüncesini dile getirdi.
 

NE OLMUŞTU?

Portekiz Futbol Federasyonu, salı günü yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki Ronaldo’nun Kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Herhangi bir semptom göstermeyen Ronaldo, önlem amaçlı İsveç maçının kadrosundan çıkarılmıştı.”
 
Kaynak: tele1.com.tr
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com