Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek kötü gibi görülse de aslında iyiye yorumlanan bir rüyadır. Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek rüya sahibinin arkadaşından iyi bir haber alacağına delalet eder. Rüyanın görülme şekline göre sağlıklı ve rahat bir hayat sürdüreceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada arkadaşın ölmesi nasıl yorumlanır?

12 Mart 2018 - 05:41

Rüyada arkadaşının öldüğünü gören kimse yakın bir zamanda mutlu bir haber alabilir. Bu haber rüyasında ölmüş olarak gördüğü arkadaşı aracılığıyla rüya sahibine ulaşabilir. Rüyadakinin aksine ölmüş görülen kişi sağlıklı ve uzun bir ömür sürer. Ölüm bazı rüyalarda müjde manası taşır. Bu rüyaya göre yakın bir zamanda iyi ve hayırlı bir haber alabilir, çok uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızı, arkadaşını tesadüfen görebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya aileniz size beklemediğiniz bir sürpriz yapabilir.

Rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin hayatında meydana gelebilecek olan olumlu ve hayırlı olaylara işarettir. Örneğin bir süredir iş hayatınızda mesleğinizde bir terfi, yükselme, takdir bekliyorsanız bu dönemde aradığınız, istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda oldukça mutlu olduğunuz bir dönem olacaktır. Bunun sebebi iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerden dolayı artacak olan maddi geliriniz ve her durumda yanınızdan ayrılmayacak ve sizi yalnız bırakmayacak olan arkadaşınızdır. Arkadaşınızla veya ailenizle çok daha fazla zaman geçirmeye fırsat bulabilirsiniz. Birlikte keyifli günler geçirebilir sizi bekleyen yoğun iş veya okul dönemi için enerji toplayabilirsiniz. Maddi anlamda sizi memnun eden gelişmeler bir süre sonra ortadan kaybolabilir bu durumun kalıcı olması için çalışmaya ve düşünmeye, üretmeye devam edilmelidir. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve hastalıklardan sakınmanız gereken bir dönem.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti