Saadet Partisi ABD’de SKM Kurdu

Saadet Partisi ABD'de SKM Kurdu

Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının oy kullanmalarını kolaylaştırmak ve seçimler ile alakalı yasal bilgilendirme yapabilmek için Saadet Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi kuruldu.

07 Mayıs 2018 - 06:16

Milli Görüş hareketinin siyasi temsilcisi Saadet Partisi Avrupa'daki teşkilatlanmasının yanı sıra ABD'de yaşayan vatandaşlarımızın seççimlere katılımını kolaylaştırmak için ABD'de Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) kurdu.

Saadet Partisini temsil etmek ve Milli Görüş’ün misyonunu anlatmak için yüzbinlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yaşadığı Amerika Birleşik Devletleri’nde; 7 ayrı seçim bölgesinde hizmet vermek, vatandaşların oy kullanmalarını kolaylaştırmak ve seçimler ile alakalı yasal bilgilendirme ve rehberlik yapılması amacıyla merkezi Washington olan Saadet Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi kuruldu.

Seçim Kordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Nurullah Işık'ın verdiği bilgilere göre, resmi görevlendirilme yapıldı ve listeler YSK’ya teslim edildi. Daha önce ABD'de Milli Görüş hareketine ait böyle bir çalışma yapılmadığını söyleyen Işık, ilk olma özelliği taşıyan SKM çalışması ile hem vatandaşlarımıza hem de ABD'de Milli Görüş misyonunun daha kolay anlatılabileceğine inandıkalrını belirtti.

İletişim bilgileri; 

Tlf: 1 216 526 1822

Facebook: Saadet Partisi USA

mail: [email protected]

Adres: 5432 Connecticut Ave. NW Washington,DC 20015

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdussamet Binici
    6 ay önce
    Ne güzel yapmışlar Allah hayırlı çalışmalar yapmayı nasib etsin bereketli kılsın.Amin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Monica Lewinsky'nin Belgeselinin Yaptılar
Monica Lewinsky'nin Belgeselinin Yaptılar
New York Türk Evi Yükseliyor
New York Türk Evi Yükseliyor