• Reklam
Reklam

Sadakatsiz'de Derin gerçeği ortaya çıktı! Asya da

ABONE OLBaşrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı Sa

Reklam
Sadakatsiz'de Derin gerçeği ortaya çıktı! Asya da
14 Nisan 2021 - 21:13
  • Reklam
ABONE OL

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı Sadakatsiz dizisi 14 Nisan Çarşamba akşamı 26. bölümüyle ekranlara geldi. Derin’in hala ortada olmadığı dizide flaş gerçek ortaya çıktı. Tahminleri doğru çıkan izleyiciler de hem Derin hem de onu kaçıranlar hakkında sosyal medya üzerinden yorum yaptı.


Derin’in geri döneceğinden bir hayli emin olan Didem, onları şüphelendirirken yaşananları hatırladı. Aslında tahmin edildiği gibi Volkan ve Asya’yı cezalandırmak için ortadan kaybolmaya hazırlanan Derin adeta ava giderken avlandı.


Asya’ya yaptıkları için onu kaçırdıklarını söyleyen Nazan, Asya’nın kocasını kurtaran bir melek olduğunu da söylemeden edemedi. Komşuların gelişiyle tedirgin olan çiftten Nazan, artık bu işi çözmeleri gerektiğini söyledi. Derin’i ortaya çıkaramayacaklarını, bunu yaparlarsa Asya’nın suçlanacağını söyleyen Faruk ise sorunu çözeceğini söyledi.


Asya konusunda ümitleri bir kez daha yıkılan Volkan, onu kaybettiğini anladı ve Bahar’a pişmanlığını anlattı. Bu sırada kızı için endişelenen Haluk da Gönül’e; Derin gelmeden Hicran ve Selçuk konusunu çözeceğine dair söz verdi.


ASYA'YA TUZAK KURDU

Selçuk ve Nil’e destek olmak için cenazeye giden Asya ise Ali’nin telefonuyla eve dönmek zorunda kaldı. O arada Asya’nın peşinde olan Faruk, evin kapısında rahatsızlanmış numarası yaptı. Ona yardım etmek isteyen Asya, yanına koşunca da onu bayıltıp kaçırdı.


DERİN VE ASYA KARŞI KARŞIYA

O sırada Asya’yı da Derin’in yanına götüren Faruk, eşi Nazan’a Asya’nın ev sahibi olduğunu ve herkesin karnının acıktığını söyledi. İkili mutfağa gidince uyanan Asya, karşısında sandalyeye bağlı bir şekilde Derin’i görünce büyük bir şok yaşadı. Derin’in kendi plan yaparken gerçekten kaçırılmasına ve onu kaçıranın Faruk’la karısı olmasına sosyal medyada yorum yağdı.


"Derin sen nasıl becerdin kaçırılmış gibi yaparken kaçırılmayı?"


"Derin'in planı takır takır işlerken, karşısına hop melekler çıktı"Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 2 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com