• Reklam
Reklam

Salma Hayek'ten itiraf: Sevişme sahnesinde ağladım

ABONE OLRobert Rodriguez'in yönettiği 'Desperado' filmi ile ünlenen ve bu filmdeki perf

Reklam
Salma Hayek'ten itiraf: Sevişme sahnesinde ağladım
17 Şubat 2021 - 09:00
  • Reklam
ABONE OL

Robert Rodriguez'in yönettiği 'Desperado' filmi ile ünlenen ve bu filmdeki performansı ile Hollywood'a giriş bileti kazanan Salma Hayek, yıllar sonra dikkat çeken bir itirafta bulundu.


Sahnelerde çok gerildiğini söyleyen Hayek, çekimden önce birçok kişisinin dışarı çıkarıldığını yalnızca kendisinin, Banderas'ın ve o dönem evli olduğu Elizabeth Avellan'ın içeride kaldığını belirtti.


Meksikalı aktris, "O sahneyi çekmek Banderas için hiçbir şeydi. Bu beni korkuttu çünkü daha önce birinin karşısında hiç bu şekilde bulunmamıştım" açıklamasını yaptı.


"BABAMI VE ERKEK KARDEŞİM BU SAHNEYİ İZLEYECEKTİ"

Ünlü oyuncu, yönetmen Robert Rodriguez'in kendisine hiç baskı yapmadığını belirterek, "Oynadığınız karaktere büründüğünüzde bu sahneleri çekmekte sıkıntı yaşamazsınız. Siz, siz olmadığınızda bunu yapabilirsiniz. Ama babam ve erkek kardeşimi düşünmeden edemedim. Bu sahneyi izleyeceklerdi. İnsanlar onlarla dalga geçecek miydi? Erkekler üzerinde böyle bir baskı yok. Babaları, oğullarının seks sahnesini izlediğinde 'İşte benim oğlum' diyecek" ifadelerini kullan


Dünyaca ünlü oyuncu, 2009 yılında iş insanı Francois-Henri Pinault ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin, Valentina Paloma adında bir kızları bulunuyor.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com