• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Sandiego'da 5 Kişilik Aile Katledildi

Amerika Birleşik Devletleri'nin California eyaletine bağlı San Diego kentinde 5 kişilik aile silahla vurulmuş olarak bulundu. En küçüğü 3 en büyüğü 11 yaşında 3 çocuk ve anne babanın cesedini olay yerine gelen Polis buldu.

Reklam
Reklam
Sandiego'da 5 Kişilik Aile Katledildi
17 Kasım 2019 - 23:35
Reklam

Olay dün sabah San Diego'nun Paradise Hills bölgesinde meydana geldi. 911'e gelen çağrı üzerine eve giden Polis en küçüğü 3 en büyüğü 11 yaşında 3 çocuk ile anne babanın kanlı cesetlerini buldu. Polis aile içi anlaşmazlık veya cinnet hali olduğu üzerinde dururken diğer olasılıkları da değerlendiriyor. 

San Diego Polis Şefi David Nisleit, meslek hayatında böyle bir şeye rastlamadığını dile getirerek  “Anlamsız bir trajedi,” dedi.

29 yaşında kadın ve 31 yaşında erkeğin daha önceden kavga ettikleri gerekçesiyle evi ayırdıkları gelen bilgiler arasında. 

Polis, erkek, kadın ve 3 yaşındaki oğullarını olay yerinde ölü bulduğunu söyledi. 5 ve 11 yaşlarındaki diğer hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını aktardı.

McGill Üniversitesinden Prof. Dr. Matt Dobbs Cumartesi öğleden sonra düzenlediği basın toplantısında “Aile içi şiddet cinayeti intiharının trajik bir olayı gibi görünüyor” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Kevin Faulconer, Twitter'da “Paradise Hills'deki trajedi çok üzücü” dedi. “Tüm San Diego ailesi ve çevresi için yas tutuyor. Bu anlamsız şiddet eylemi, toplumumuzun dayandığı her şeye aykırıdır ve bunu birlikte halledeceğiz. ” şeklinde konuştu.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com