• Reklam

Savaşçı 5. sezon ne zaman başlıyor? Savaşçı dizisi

Savaşçı dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? Başarılı oyuncu kadrosuyla, heyecan yar

Reklam
Savaşçı 5. sezon ne zaman başlıyor? Savaşçı dizisi
28 Şubat 2021 - 21:36
  • Reklam

Savaşçı dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? Başarılı oyuncu kadrosuyla, heyecan yaratan olay örgüsü ile FOX TV'de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Savaşçı için geri sayım başladı. Dizinin 5. sezon 3. fragmanı da paylaşıldı. Peki, Savaşçı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte, detaylar...

SAVAŞÇI 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

FOX ekranlarında severek izlenen Savaşçı dizisi 99. bölümün ardından serüvenine ara vermişti. Dizinin yeni oyuncu kadrosuyla çekimleri başlamış ve ardından da 5. yeni sezon fragmanları üst üste yayımlanmıştı. Heyecanla beklenen Savaşçı dizisinin hangi tarihte başlayacağı henüz açıklanmış değil ancak yakın zaman içerisinde kaldığı yerden FOX TV'de devam edecek.

SAVAŞÇI OYUNCULARI KİM?

Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Serenay Aktaş, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken, Zerrin Sümer.

SAVAŞI KONUSU

Savaşçı’da dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi anlatılacak.


Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com