• Reklam
Reklam

'Serenay Sarıkaya'nın ameliyatına vale mi girdi?'

ABONE OLSon günlerde Maldivler tatili ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adıda

Reklam
'Serenay Sarıkaya'nın ameliyatına vale mi girdi?'
24 Şubat 2021 - 09:00
  • Reklam
ABONE OL

Son günlerde Maldivler tatili ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adıdan sıkça söz ettirmeyi başaran Serenay Sarıkaya ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, bu konuyu köşesine taşıdı.


Bunun üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan hastane yönetimi, vale olarak çalışan kişiyi operasyonu duyurduğu gerekçesiyle işten çıkardı.


Ya da doğru soru şu olmalı; Cerrahı, hemşireyi mi, yoksa gariban valeyi mi işten çıkarırsınız? Özetle Serenay bu haberi Maldivler'de okuyup 'yaşasın yine haber oldum' diye sevinirken bir emekçi işsiz kaldı."


Başhekim, ünlü oyuncunun 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur" ifadelerini kullanmıştı.


Sarıkaya, sağlık durumu ile ilgili ısrarlı sorular karşısında, "Size ne ya" şeklinde magazin muhabirlerine tepki göstermiş ve hemen kapıya gelen cipine binmişti.


Maldivler tatiline kiminle çıktığını açıklayan Sarıkaya, annesi Ümran Seyhan’la fotoğrafını Instagram’dan paylaşarak, “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz” diye yazmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com