Sevi Sarı Antalya’yı Miami’de Tanıtacak

Sevi Sarı Antalya'yı Miami'de Tanıtacak

Anadolu’nun Yetenekli gençlerinin el dokuma ipek halı tezgahlarını, kendisininde aralarında yaşadığı Dünya starlarını barındıran Palm BEACH’e taşımak için bir süredir Türkiye’de bulunan iş kadını, havacılık ve Emlak işlerinin yanısıra,ATABW başkanı ve Miami Ticaret odası yönetim kurulu üyesi Sevi Sarı, Miami Antalya Marka Derneği'nin başkanı Ebru Özdemir'in davetlisi olarak Anlatya'ya gitti. Antalya'yı Miami'de tanıtacak olan Sarı projelerini anlattı.

11 Eylül 2018 - 07:13 - Güncelleme: 11 Eylül 2018 - 07:37

Anadolu’nun Yetenekli gençlerinin el dokuma ipek halı tezgahlarını, kendisininde aralarında yaşadığı Dünya starlarını barındıran Palm BEACH’e taşımak için bir süredir Türkiye’de  bulunan iş kadını, havacılık ve Emlak işlerinin yanısıra,ATABW başkanı ve Miami Ticaret odası yönetim kurulu üyesi ayrıca Amerika’nın büyük üniversitelerinden birisi olan FIU Collage of Arts and Science Education advisory member  olan Sevi Sarı Antalya’ya  (MİAMİ – ANTALYA MARKA DER DERNEĞİN kurucu başkanı), Ebru Özdemir'in konuğu olarak davet edildiği Antalya’ya hayran kaldı.

23 Mayıs 2017 tarihinde Antalya ve Miami belediye başkanlarının katılımı ile Miami’de imzalanan KARDEŞ ŞEHİR Protokolünün imzalanmasında Kişisel girişimleri ve  çabaları ile kurulan bu köprünün mimarı olan vatan ve millet sevgisi ile çalışan, girişimcimiz Ebru Özdemir’in  davetlisi olarak Antalya’da bulunan  İş kadını Sevi Sarı önemli görüşmelerde bulundu.

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İsmail Yüksek, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, BÜYÜK Şehir Belediye Başkanı Menderes Türel, TUROFED (Türkiye Otelciler Federasyonu) Başkanı Osman Ayık, ATSO ( Antalya Ticaret Odası) başkan yardımcısı Mızrap Cihangir Deniz, Deniz Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Y. kurulu Üyesi İdris Taş ile görüşmeler sonrası Miami ve Antalya kardeş şehir olarak yapılabilecekler adına mutlu mutlu olduğunu dile getirdi.

ANTALYA TEMASLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turkey Says Khashoggi Killers May Have Taken Body Parts Out of Country
Turkey Says Khashoggi Killers May Have Taken Body Parts Out of...
NY Times'da Kaşıkçı Cinayetinin Detayları
NY Times'da Kaşıkçı Cinayetinin Detayları