• Reklam
Reklam

Şevval Sam: Taro benden daha donanımlı

ABONE OLŞevval Sam, annesi Leman Sam ile önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Kar

Reklam
Şevval Sam: Taro benden daha donanımlı
08 Mart 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Şevval Sam, annesi Leman Sam ile önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Karavanının üzerindeki motif ve desenleri boyayan anne-kız ayaküstü soruları yanıtladı.


"Takipçi sayısı reytinglere etki eder mi?" sorusuna ünlü oyuncu, "Biri takip ediliyorsa beğeniliyor anlamına da gelebilir. Beğenilen biriyle çalışmak yapımcıların tercihi olabilir. Hiç uzmanlık alanım değil, bir fikrim yok. Mantık yürüttüm aslında" cevabını verdi.


"Oğlunuzu ekranda gördüğünüz zaman mutlu oluyor musunuz?" sorusuna ise oyuncu, "Mutlu olmaz olur muyum? Koltuklarım kabarıyor. Bir de onların hepsini tek başına yaptı. Güzel bir eğitim aldı. Bunu sahada uyguluyor olabilmesi, güzel geri dönüşlerinin olması hem onun meslektaşı hem onun annesi olarak beni gururlandırıyor" karşılığını verdi.


Leman Şam ise torunu için, "Ben onu daha bunları yapmadan önce biliyorum. Şevval’in dediği gibi, çok donanımlı gerçekten. Çok hazırladı kendisini. Birisinin tavsiyesiyle gelip, orayı bulmuş bir çocuk değil. Kendi başına yaptığı bir şey. Gurur duyuyorum. Ve çok yukarıdan başladı" ifadelerini kullandı. Şevval Sam da, "İyi bir başlangıç yaptı" dedi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com