• Reklam
Reklam

'Şeyma Subaşı ne oldu? Bak hamileymişsin'

Geçtiğimiz günlerde "Evlenmeden çocuk yapmam" diyen Şeyma Subaşı, "Duydu

Reklam
'Şeyma Subaşı ne oldu? Bak hamileymişsin'
23 Haziran 2021 - 09:00
  • Reklam

Geçtiğimiz günlerde "Evlenmeden çocuk yapmam" diyen Şeyma Subaşı, "Duyduğunuz dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenemk için acele ettik. Şimdilik düğünü erteliyoruz ve hamilelik sürecimin tadını çıkarmak istiyoruz" paylaşımını yaptı.


"SAĞA SOLA SALDIRIP..."

"Şeyma Subaşı sosyal medya reklam anlaşmalarını iptal etmeye başladığında biz zaten hamile olduğunu anlamıştık. Ama nasıl bir 'Hamile değilim, siz aşağılıksınız' temalı açıklamalar, nasıl herkesi küçümsemeler...


"ÖYLE BİR OLSA BEN BİLMEZ MİYDİM?"

Para ve onun verdiği gösteriş gücüne göre 'Top 10' listelerimizi yapıyoruz. Öykü Karayel’in hamileliğinde de benzer bir şey yaşamıştık.


"GÜVENİLİRLİĞİNİZİ KAYBEDERSİNİZ"

Oysa iki ünlü ismin tüm ekibinin bildiğini de biliyorduk, bozuntuya vermedik. Zaten o karın şişecek, bebek ortaya çıkacak.


"HAMİLE HALİMLE NASIL OLACAK Kİ!"

Hamilelik haberleri karşısında sessizliğini bozan Subaşı, paylaştığı yemek fotoğrafına, "Bugün sağlıklı besleneyim. Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar" mesajını yazmıştı.


AYLIK 115 BİN TL NAFAKA!

Şimdilerde sevgilisinin İspanya'nın Ibiza adasındaki lüks evinde olan Şeyma Subaşı, evlenince eski eşi Acun Ilıcalı'dan aldığı 115 bin TL'lik tazminata veda edecek.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com