• Reklam

Simpsonlar'ın Kehanetleri Bir Bir Çıktı

Bugüne kadar 11 Eylül saldırısından, Lady Gaga'nın Superbowl şovuna, Trump'ın kötü başkanlığından, Kamala Harris'in giydiği kıyafete kadar pek çok nokta atışı kehanette bulunmayı başaran Simpsonlar dizisinin senaristler, kendilerini iyi tahminlerde bulunan fütürologlar olarak tanımlıyor.

Reklam
Simpsonlar'ın Kehanetleri Bir Bir Çıktı
28 Ocak 2021 - 14:54
  • Reklam
"ABD'nin siyasi fütürologları: Simpsonlar
Ünlü animasyon dizisi Simpsonlar, bu kez ABD Başkan Yardımıcısı Kamala Harris tahmini ile gündemde. Dizinin nokta atışı yapan tahminleri birçok komplo teorisine konu olsa da yazarlar kendilerini iyi tahminlerde bulunan fütürologlar olarak tanımlıyor.

 Simpsonlar...

ABD'nin dünyaca ünlü, komedi ve siyasi hiciv içerikli animasyon dizisi.

11 Eylül, saldırısından, Trump'ın başkanlığına, Lady Gaga'nın Superbowl şovundan akıllı saat teknolojisine kadar birçok konuda şaşırtıcı derecede nokta atışı tahminlerde bulundular.

Son olarak da ABD'nin yeni Başkan Yardımcısı Kamala Harris ile gündeme geldiler.

Dizinin Bart to the Future (Bart'ın geleceğe dönüşü) adlı bölümünde, dizinin ana karakterlerinden biri olan Lisa Simpson, ABD'nin ilk kadın başkanı olarak Beyaz Saray'a geliyor.

Personelini Oval Ofis'te bir araya getiren Başkan Simpson, ülke tarihinin ilk kadın Başkan Yardımıcısı Harris'in takı ve kıyafet seçimini tahmin ediyor gibi görünen mor bir blazer, yakın renkte yüksek yaka bir bluz ve inci kolye takıyor.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com