Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı: Aslı’nın kararı ne...

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı: Aslı'nın kararı ne olacak?

Siyah Beyaz Aşk 28. bölüm fragmanı Ferhat'ın açıklamaları sonrasında Aslı'yla bir kez daha aralarının açılacağını gösterdi. AS-FER ikilisini zorlu bir sürecin beklediği haftada Aslı'nın evi terk etme durumuna gelmesi Ferhat'ı derinden etkileyecek. İşte Ferhat'ın verdiği sözleri yerine getirebilmek için vereceği mücadelenin aktarıldığı Siyah Beyaz Aşk 28. bölüm fragmanı...

01 Mayıs 2018 - 20:37

Siyah Beyaz Aşk fragman videosu Ferhat'ın silahlardan uzak kalması konusunda sözler vermesine rağmen bu sözünü tutmakta zorlanacağını gösterdi. Aslı'nın kendisine karşı olan kırgınlığının farkında olan Ferhat ise hatalarını düzeltmek için büyük çaba sarf edecek. İşte 30 Nisan akşamı yayınlanacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisinin gelecek bölümünün tanıtım videosu...

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU

Özge’nin, Ferhat ile Vildan’ın kızı olduğunu öğrenen Aslı önemli bir yol ayrımına gelir. Aslı, aşk masallarını sonlandırmak istese de Ferhat, onu engelleyebilmek adına her şeyi yapmaya hazırdır. Aslı ile Ferhat’ın hesaplaşması, ikili arasında gizli kalmış duyguları da ortaya çıkaracak mıdır?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Aslı’dan intikam almak için bir anda ortaya çıkan Jülide, aynı evde yaşamaya başlar başlamaz planları için harekete geçmişti. Namık Emirhan ile gizli yürüttüğü ilişkisi, İdil tarafından da öğrenilmişti. İdil ile Jülide’nin yüzleşmesi, kimsenin beklemediği şekilde sonuçlanır. İdil’in tehditlerine boyun eğmeyen Jülide, aralarında çıkan arbedede kafasını arabaya çarptırmıştı. Olay yerinde hayatını kaybeden İdil, beraberinde birçok sırla birlikte hayatını kaybetmişti.

SİYAH BEYAZ AŞK 28. BÖLÜM ÖZETİ

Eve geri dönen Cüneyt, ev halkından onay alamamıştı. Abisi Cem’in katili olduğunu bilen Aslı, Cüneyt ile aynı evde kalmayı kabullenemez. Üstelik Jülide’nin de Cüneyt hakkında herkesi derinden sarsacak önemli bir kozu vardır. Vildan ile eğlenmek için çıktıkları gecede Jülide geçmişe dair önemli bir bilgi öğrenmişti. Vildan’ın, Ferhat’a olan aşkını öğrenen Jülide, bir gece birlikte olmaları karşısında şaşkınlığını gizleyememişti. Bunun üzerine harekete geçmiş ve Cüneyt’in eve dönüşü sırasında itirafta bulunmuştu. Bu itiraf anında Aslı’nın orada olmaması Ferhat’a derin bir nefes aldırsa da bunun gerçek olup olmadığını öğrenmek ister. Yapılan DNA testi sonucu Özge’nin babası olduğunu öğrenir. Bu gerçeği herkes tarafından saklanmasını ister. Fakat bu o kadar kolay olmaz. 

Aslı, Ferhat’ın kendisinden bir şey saklamamasını ister. Bunun sonucunda Ferhat, acı gerçeği itiraf eder. Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan Aslı, ne diyeceğini bilemez ve evi terk etmeye kalkışır. Ferhat ise Aslı’yı kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Aslı ve bebeğiyle mutlu bir hayatı düşleyen Ferhat, bu ayrılık kararı karşısında zor bir duruma düşer. Aslı ile aşk masallarını sürdürmek isteyen Ferhat, onu durdurmaya çalışır. 

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Relentless California wildfires leave 79 dead, nearly 1,300 others still missing
Relentless California wildfires leave 79 dead, nearly 1,300 others...
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with this forecast timeline
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with...