Son bölümde Vatanım Sensin dizisinde Yakup öldü mü?

Son bölümde Vatanım Sensin dizisinde Yakup öldü mü?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı için geri sayım devam ederken Yakup'un zekice plan sayesinde kurtulması dizinin takipçilerini oldukça sevindirdi. Milli Mücadele Dönemi’nin önemli olaylarını ekrana yansıtmaya devam eden dizide bu hafta Yakup’un kimliğinin ortaya çıkmasının ardından yapacağı fedakarlık anlatıldı. Yunan ordusu tarafından sorgulanmaya devam eden Yakup, Vatanım Sensin 55. bölümde kendi canına kıymaya çalıştı.

11 Mayıs 2018 - 15:07

Vatanım Sensin son bölümde Yakup'un hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ortaya çıktı. Yakup’un gizli görevinin anlaşılmasının ardından kendisine işkenceler yapılması genç adamı zor durumda bırakmıştı. Yakup’un daha fazla acı çekmesini istemeyen Cevdet ise Vatanım Sensin 55. bölümde Yakup’un cebine jilet parçası bırakarak planını anlatmıştı.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

VATANIM SENSİN 55. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D’den bu hafta ekrana gelecek bölümle ilgili yapılan özet açıklama ise şöyle; Yakup'u yakalayan Filippos elindeki kozları artırmanın tadını çıkarırken, Cevdet ise şüphe çekmemek adına Yakup’un başına gelenleri eli kolu bağlı izlemek zorundadır. Yakup’un kuvvacı olduğunu öğrenen Yıldız, Havva’yı kurtarmanın yolunu arar. Yakup’un tutuklanmasına neden olan uçağı geri almak için Leon’la iş birliği yapan Vecihi ise bambaşka şeylerle geri dönecektir. Filippos konuşmamak için direnen Yakup’u çözmek için akıl almaz bir yönteme başvurur.

Yakup'un Kuvayi Milliye mensubu olduğu Yunanlar tarafından anlaşılmıştır. Yakup'u esir alan Yunanlar, Filippos'un emriyle onu öldürmeyecek şekilde çok ağır işkenceleri uygular. Yakup'un durumunu Ankara'ya bildiren Cevdet'e çok üzücü ama gerçekleştirilmesi gereken görev verilir. Cevdet, bu zor görev için damadı ve yoldaşı Yakup'a uygun olan imkanda bir fırsat bırakır. Yakup, intihar edecek mi?

Vatanım Sensin yeni bölümleriyle her Perşembe 20:00’de Kanal D’de!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı