• Reklam

Son Yaz oyuncuları kimler? İşte Son Yaz dizisi oyu

Son Yaz dizisinin senaristliğini Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur oturuyor. Son Yaz bu akşa

Reklam
Son Yaz oyuncuları kimler? İşte Son Yaz dizisi oyu
22 Ocak 2021 - 15:25
  • Reklam

Son Yaz dizisinin senaristliğini Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur oturuyor. Son Yaz bu akşam 4.yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Ali Atay'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Son Yaz oyuncuları kimler?

SON YAZ OYUNCULARI

FUNDA ERYİĞİT, ALPEREN DUYMAZ, ALİ ATAY, HAFSANUR SANCAKTUTAN, ŞEBNEM DÖNMEZ, ARİF PİŞKİN, EMRE KARAYEL, SİNAN TUZCU, SEZER KOÇ, YASEMİN YAZICI,HALİL BABÜR, ERDEM ŞANLI, YUNUS NARİN, ATA NEDİM ARMAN, CENGİZ OKUYUCU, SARP İKİLER

SON YAZ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.
Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.
Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.


Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com