• Reklam
FLAŞ HABER

Sosyal Medyanın Sıra dışı ABD Yorumu

Sosyal medyada, 2021 ABD'sine dair bir yazı dolaşıyor. Çeşitli distopik kurgular barındıran yazıda, Trump'ın küresel çapta tek bir kanal yaratacağı sözleri yer alıyor.

Reklam
Sosyal Medyanın Sıra dışı ABD Yorumu
18 Ocak 2021 - 06:39
  • Reklam
Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanan Kongre baskını sonrası ABD ve dünya için 2021'e dair birçok yorum ve tespitte bulunuldu. Ama bir tanesi var ki, okuyanlara "yok artık" dedirtti. Sosyal medyada 2021 ABD'sine dair ilginç yorumların olduğu bir yazı gündeme geldi. 

Şöyle Bir Yazı Dolaşıyor:
Elektrıkleriniz kesiliyor mu? İnternetlerinizde bir sıkıntı var mı?

DÜNYA İÇİN KRİTİK VİRAJDA MIYIZ?

ÖNEMLİ!

OKUYUNUZ ve FİKRİNİZ NEDİR? 

Acil uyarı sistemi 

Donald Trump'ın Acil Uyarı Sisteminden : Pazar veya Pazartesi günü "Fırtına başladı" mesajı vereceğini, bu mesajdan sonra küresel bir sıkı yönetim olacağını ve bunun sadece Amerika'da olmayacağının bilgisini veriyor. Devamında ise "Çok acı bir şey" diyor, ama bunu yapmak zorundayız. İnsanların gerçekleri bilmelerinin zamanı geldi.

- 10 Gün Internet ve Televizyon hepsi birden kesilecek, bu 10 gün içinde küresel çapta sadece tek bir kanal açık olacak ve her dilde yayınlanacak. Bu Kanal'da dünyanın dört bir yanında Amerika Birleşik Devletleri'nin Askeri Mahkemesinde kayıt altına alınmış ve şu ana kadar tutuklanmış, suçlarından dolayı yargılanmış ve yargılanacak olan herkesin video kaydı yer alıyor.

- Liderler
- Politikacılar
- Siyasetçiler

Trump, hayal bile edilemeyen işlerin içinde olduklarını ve dünya insanlarının bu uykudan uyanmaları için gerekli olan her ne varsa yapıldığını, yapılmakta olduğunu ve yapacaklarını belirtiyor.

Bu 10 gün içinde dünya insanları, Askeri Mahkemelerinde bütün ifşaları seyrederken, günde 3 saat yayın olacak ve dünya çapında bunları herkes izleyecek. Bunlar olurken geri kalan 500.000 tane iddianame için tutuklamalar yapılacak. Bu 10 gün sürenin başlaması için ABD'nin eyalet ordusu, dünya çapında bulundukları yerde interneti ve medyayı kesecek ve sadece tek bir programın yayınlamasına izin verecek. Bu yayın, bütün ifşaları, her şeyi duyacağınız, göreceğiniz, günde 3 saat seyredeceğiniz, acı paylaşımlarla dolu olacak.

Diğer bir deyimle Pizzagate - Epstein Obamagate vs. her şey açığa çıkarılacak.
Söylenene göre Trump bu yayını, bize as7 bölümde sunacak. Bunu arka arkaya mı yapar, yoksa günde 3 saat mi henüz belli değil diyor.

Şok içinde sorma ihtimaliniz göz önünde bulundurarak, şöyle düşünün "TV kumandası, tek bir kişinin elinde ve düğmeye basıldığı anda, o an her ne seyrediyorsanız, yemek programı mı, dizi mi, her neyse artık aniden 'DİKKAT BU BİR TEST yayınıdır" çıkacak ve sadece tek bir kanal olacak.

Peki bu yayınlar nasıl yapılacak diyorsanız hepsi Elon Musk'ın fırlattığı uydulardan yapılacak diyelim. Çünkü Musk'ı kendilerinden zannediyorlardı ve uyduların fırlatılmasına izin verdiler. Ayrıca Fema'nın yayınladığı acil durum çantasına da dikkat etmek lazım.

Askeri birlikler hazır vaziyette beklemedeler. Hazırlıklar sadece ABD'de değil, diğer dünya ülkelerinde de devam ediyor. Önümüzdeki aylarda Brezilya, Fransa, Almanya başta olmak üzere hareketliliğe dikkat etmek lazım.

Yani kısaca Dünya için bu haftadan itibaren kritik bir süreç başlıyor, ona göre tedbir alın .
E.P Kennedy
2 si hariç.....gerisi rahmetli

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com