• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Star TV, Show TV, Fox TV, ATV, Kanal D dizileri ne zaman tekrar başlayacak?

Dizilerin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Televizyon ekranlarının vazgeçilmezi olan diziler, özellikle akşam kuşağında milyonlarca vatandaşı büyük bir heyecanla televizyon karşısına bağlıyor. 2019 yılına girilmesiyle birlikte dizilerin normalde 1 hafta ara vermesi ve ardından yayına devam etmesi beklenirken çoğu dizi hala yayınlanmıyor. Peki diziler neden yok? Hangi diziler yok? Dizilerin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Ne zaman tekrar yayınlanmaya başlayacak? Detaylar haberimizde...

Reklam
Reklam
Star TV, Show TV, Fox TV, ATV, Kanal D dizileri ne zaman tekrar başlayacak?
11 Ocak 2019 - 15:46
Reklam

Dizilerin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Televizyon ekranlarının gözdesi dizilerin bir süredir yayınlanmıyor oluşu izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Normalde dizilerin yayın hayatına bir hafta ara vermesi beklenirken, bu süre uzuyor ve diziler yayınlanmıyor. Peki diziler neden yok? Hangi diziler yok? Dizilerin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? Ne zaman tekrar yayınlanmaya başlayacak? Fox TV, Star TV, Show TV, ATV, TV8 ve Kanal D dizileri neden yok? İşte tüm detaylar...

DİZİLERİN NEDEN YENİ BÖLÜMLERİ YAYINLANMIYOR?

Yeni yıla girilmesinin ardından yapımların yeni bölümleri ekrana gelmiyor. Bunun nedeni merak ediliyor. Reklamverenlerle yeni anlaşmalar yapmak isteyen dizi sahipleri, Ocak ayının ilk üç haftasında yeni bölümler yayınlamayacak. Sadece TRT dizileri ekranlarda olmaya devam edecek. Gülse Birsel konu ile ilgili bir açıklamada bulundu. Birsel açıklamasında, “Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz” cümlelerin yer verdi.

DİZİLER NEDEN YOK?

Reklamverenlerle yeni anlaşmalar yapmak isteyen dizi sahipleri, Ocak ayının ilk üç haftasında yeni bölümler yayınlamayacak. Sadece TRT dizileri ekranlarda olmaya devam edecek.

GÜLSE BİRSEL'DEN AÇIKLAMA

Jet Sosyete dizinini senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, Instagram hesabından yaptığı açıklamada konuya açıklık getirdi.Birsel; "Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!” dedi.

STAR TV YAYIN AKIŞI

07:00 MESUT YAR İLE BUGÜN

09:30 VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK

11:00 PARAMPARÇA-TEKRAR

13:00 EN GÜZEL BÖLÜM

13:15 NERGİS ZAMANI-TEKRAR

15:45 ANNE-TEKRAR

20:00 ERKENCİ KUŞ-TEKRAR

22:30 SÖZ-TEKRAR

01:0 UFAK TEFEK CİNAYETLER-TEKRAR

03:30 ARAMIZDA KALSIN-TEKRAR

05:20 GÜZEL KÖYLÜ

SHOW TV YAYIN AKIŞI

08:00 KENDİNE İYİ BAK

10:00 ÇARPIŞMA TEKRAR

13:00 GELİN EVİ

15:00 ZAHİTE YETİŞ’LE

18:45 SHOW ANA HABER

20:00 KOCAN KADAR KONUŞ

22:00 ÇUKUR TEKRAR

00:30 ÇARPIŞMA TEKRAR

EDHO NEDEN YOK?

Her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşı nedeniyle bazı dizilerin ekran macerasına kısa süreliğine ara verildi, bu dizilerden biri de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yerine yabancı sinema filmi “Marslı” yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. yeni bölümünün 22 Ocak Salı günü yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ İLYAS ÇAKIRBEYLİ ÖLDÜ MÜ?

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile yine çok ses getirdi. İlyas ve Hızır'a oynanan büyük oyunun sonunda İlyas'ı kötü bir son bekliyordu.

Hapise atılan İlyas geç vakitte nakil için araça bindirilmek istendi. Hızır ve Alpaslan'ın kapıya geldiği ve neler olup bittiğini anlamaya çalıştığı sırada İlyas bıçaklandı. Peki İlyas yaşayacak mı? Merak edilen soruların yanıtı yeni bölümde belli olacak.

OZAN AKBABA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Ozan Akbaba, 1982 yılında Kars'ta doğmuştur. Eğitimini Akdeniz Üniversitesi İç Mimari ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde tamamlamıştır. 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisi ile kariyerine adım atmıştır. 2013 yılında Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Sanatçı Sıla'nın Yeni Ay albümünde bulunan Vaziyetler şarkısının klibinde oynamıştır. Bir çok sinema filmi ve dizi de rol alan Ozan Akbaba, Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas karakterini canlandırmaktadır.

Dizi, sinema filmleri ve Tiyatro oyunlarında rol alan başarılı oyuncu ayrıca film müzikleri de yapmaktadır. 2014 yılında Sıla'nın yeni ay albümünde yer alan Vaziyetler isimli şarkının video klibinde oynayan Ozan Akbaba; 2015 yılında Atv'de yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde İlyas karakterini canlandıran oyuncular arasında yer alıyor.

Ozan Akbaba'nın rol aldığı sinema filmleri şunlardır: Mutlak Adalet, Abluka, Krallar Kulübü, Ammar Cin Tarikatı, Kadir ve kardeşleri, Sürgün İnek, Bir hikâyem var ve Yarım kalan mucize.

KADIN DİZİSİ NEDEN YOK?

Dizilerin verdikleri ara dolasıyla bu akşam dizi yayınlanmayacak.

KADIN DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır. Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar.

YASAK ELMA NEDEN YOK?

Reklam anlaşmaları ve planlamaların belirlenmesi sebebiyle her yeni yıl girişinde birkaç hafta ara veren diziler, bu yıl da aynı sürecin içerisinde yer alacak.

TV8 yapımı olan Jet Sosyete'nin senaristi Gülse Birsel, dizilerin ara vermesiyle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamalarda bulundu;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!”

KADROYA KATILAN YENİ OYUNCULAR

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisine Yeliz Şar konuk olurken, Sarpcan Köroğlu kadroya dahil oldu.

Defne (Yeliz Şar), Ender’le (Şevval Sam) yakın arkadaşken Halit’le (Talat Bulut) sevgili olmuş, ve yıllar sonra karşılaştığında, tekrar duyguları harekete geçmiş güzel ve varlıklı bir kadındır.

Kemal (Sarpcan Köroğlu) ise Yıldız’ın (Eda Ece) en büyük aşkı ve bir gün evli kaldığı kocasıdır. Yıllar sonra Yıldız’ın karşısına çıkma sebebi hem ondan intikam almak, hem de ne kadar güçlü olduğunu göstermektir.

SÖZ DİZİSİ NEDEN YOK?

Tüm dizilerin ortak kararla 3 hafta yayınlanmayacağına dair söylentiler var. Bu söylentilere göre Söz yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

Söz dizisinde geçen bölümlerde neler yaşandı ?

Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…

Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

Bombalı saldırının faillerini yakalamak için kendi hayatını feda eden Karabatak, ölümle burun burunadır. Tim onu kurtarmak için son bir hamle yapar ama bu hamle Karabatak’ı kurtarmaya yetmez. Teröristlerin eline geçen Karabatak’ın kimliği deşifre olmuştur.

Tim ve Erdem Karabatak’ı aramaya devam ederken, bölgede giderek hakimiyetini büyüten Dragan Karabatak’ın ele geçirildiğini öğrenir.

Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırmıştır. Sami bu durumdan kurtulmak için Yavuz’un en zayıf yanına saldıracaktır. Turan ve Kopuk’a…

Yavuz, Sami’nin adamlarından birinin gizli bir mekânı olduğunu öğrenir. Mekana düzenlediği baskınla Sami’ye bir adım daha yaklaşmanın fırsatını bulacaktır. Bu yakınlık ona Karabatak hakkında önemli bir istihbarat getirecek ama Turan ve Kopuk’un uğramak üzere olduğu saldırıya yetişmesine de engel olacaktır.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bombalı saldırının faillerini yakalamak için kendi hayatını feda eden Karabatak, ölümle burun burunadır. Tim onu kurtarmak için son bir hamle yapar ama bu hamle Karabatak’ı kurtarmaya yetmez. Teröristlerin eline geçen Karabatak’ın kimliği deşifre olmuştur.

Tim ve Erdem Karabatak’ı aramaya devam ederken, bölgede giderek hakimiyetini büyüten Dragan Karabatak’ın ele geçirildiğini öğrenir.

Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırmıştır. Sami bu durumdan kurtulmak için Yavuz’un en zayıf yanına saldıracaktır. Turan ve Kopuk’a…

Yavuz, Sami’nin adamlarından birinin gizli bir mekânı olduğunu öğrenir. Mekana düzenlediği baskınla Sami’ye bir adım daha yaklaşmanın fırsatını bulacaktır. Bu yakınlık ona Karabatak hakkında önemli bir istihbarat getirecek ama Turan ve Kopuk’un uğramak üzere olduğu saldırıya yetişmesine de engel olacaktır.

ÇUKUR NEDEN YOK?

Show tv ekranlarının nefes kesen dizi Çukur geçen hafta muhteşem bir bölüm ile izleyici karşısına geldi.Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Çukur yeni bölüm bu hafta neden yok sorusu birçok dizi sevenlerin aklında soru işareti olarak kaldı.

Çukur son bölüm de Ersoy'u bekleyen Yamaç en yakınında bulunan birisii tarafından ihanete ugrayarak ormanda vuruldu.Yamaç'ın vurulması Çukur sevenlerinin aklına Yamaç öldü mü sorusunu getiriyor.

Çukur Yamaç öldü mü kim vurdu ?

Çukur son bölümde Yamaç'ı vuran kişinin kim oldu merak konusu sosyal medya hesaplarında yapılan dedikodularda Yamaç'ı Medet vurdu organ nakli için yaptıgı konuşuluyor.

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Show Tv ekranda yayınlanan Çukur dizisi 49.bölüm ile bu hafta yayınlanmayacak olup yeni bölümü ile 7 Ocak Pazartesi günü sevenleri ile buluşacak.

ELİMİ BIRAKMA NEDEN YOK?

Elimi Bırakma bu akşam yok mu?

Sevilen dizinin merakla beklenen 24. bölümü bu akşam izleyici karşısında olmayacak. Onun yerinde TRT 1 ekranlarında Yukarı Bak filmi yer alacak. Yabancı sinemanın ardından Elimi Bırakma dizisi saat 21.45'te tekrar bölümü ile TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma dizisinin heyecan dolu yeni bölümü ise 13 Ocak 2018 Pazar akşamı saat 20.00'de izleyici karşısında olacak. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz...

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam