• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Survivor Ardahan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı birbiri ile yarışıyorlar. Survivor'da

Reklam
Reklam
Survivor Ardahan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte
28 Mayıs 2020 - 15:02
Reklam

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı birbiri ile yarışıyorlar. Survivor'da çeyrek finale az bir zaman kaldı. Survivor'da Gönüllüler takımında yarışan Ardahan'ın yaşamı ise araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Survivor Ardahan kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Sadık Ardahan Uzkanbaş'ın biyografisi...

SURVIVOR SADIK ARDAHAN UZKANBAŞ

1987 yılında Adana'da doğan ve hala Adana'da yaşayan Sadık, 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynadı ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kaldı, zaman bulduğu o arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti ve askerden geldikten kısa bir dönem sonra ilk yurtdışı tecrübesini yaşadı.

Önce Dubai'ye gidip 2 yıl orada kaldı, sonrasında Türkiye'ye dönüşüyle birlikte spora tekrar zaman ayıran Uzkanbaş, Kazakistan'a geçti ve orada da 6 ay bulundu.

Sadık Ardahan Uzkanbaş kendisini şöyle tanımlıyor:

"Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor'da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum."


Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam