• Reklam
Reklam

Survivor İsmail'in nişanlısı Gamze her şeyi anlatt

ABONE OLSurvivor'da dokunulmazlık oyunu kıyasıya rekabetle devam etti. Kazanan takımın Gön

Reklam
Survivor İsmail'in nişanlısı Gamze her şeyi anlatt
02 Mayıs 2021 - 21:00
  • Reklam
ABONE OL

Survivor'da dokunulmazlık oyunu kıyasıya rekabetle devam etti. Kazanan takımın Gönüllüler olması nedeniyle Ünlüler bir aday daha çıkarmak zorunda kalacak. Eleme adayının yanı sıra merak edilen bir diğer konu ise İsmail'in nişanlısı Gamze ile konuşup konuşmayacağı olmuştu.


NEDENİ BELLİ OLDU

Günlerdir merak edilen olayı Gamze telefonda İsmail'e anlattı. Gamze yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Sadece bak şu an herkesin sağlığı yerinde bunu bil. Çok talihsiz bir olay oldu. Ben de birazcık nişanlı olduğun ortaya çıkmaz nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü.


Bir anda bana cephe oldular, anlamadım. Ben senin bırakıp gittiğin Gamze'yim. Sürekli seni izliyorum, sen yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Cidden bırakıp gittiğin Gamze kimse şu an ben oyum. Tek istediğim içine kurt düşmesin. Küçük bir anlaşmazlık.


Sen gelmeden çözülecek bir olay değil zaten. Sadece ailevi mevzu küçük bir anlaşmazlık. Benim o zamanki konuşmalarımı çok yanlış anladılar. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, yarışmana odaklan.
Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com