• Reklam

Survivor'a veda eden Duygu Serap Salman'ı kime ben

ABONE OLTV8'de yayınlanan 'Survivor 2021'de bu haftanın eleme adayları; ad

Reklam
Survivor'a veda eden Duygu Serap Salman'ı kime ben
03 Şubat 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

TV8'de yayınlanan 'Survivor 2021'de bu haftanın eleme adayları; ada konseyinde adı en çok yazılan Duygu Serap Salman, SMS birincisi Yiğit Poyraz tarafından belirlenen Ayşe Yüksel ve SMS ikincisi Uğurtan Dora'nın ismini söylediği Sultan Reşat Hacıahmetoğlu oldu.


Survivor macerası erken biten Duygu Serap Salman, duygularına hakim olmakta zorlandı. Acun Ilıcalı da yarışmacının elenmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi. Ünlü televizyoncu, Duygu'nun geçen sene trafik kazası sebebiyle Survivor 2020 elemelerine gelemediğini açıklamıştı.


ELEMEDE DİKKAT ÇEKEN AN!

Gönüllüler adasında Duygu ve iddialı yarışmacılardan Yiğit Poyraz arasında ilk günden beri gerginlik yaşanıyordu. İkili, sık sık tartışma yaşıyordu.


ŞAŞIRTAN BENZERLİK

Öte yandan eleme sonrası Duygu Serap Salman'ın, 'The Cosby Show'da 'Denise Huxtable'ı canlandıran ABD'li oyuncu Lisa Bonet'a (52) olan benzerliği sosyal medyada gündem oldu.


SURVİVOR DUYGU SERAP SALMAN KİMDİR?

Gönüllüler kadrosunda mücadele eden Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. 24 yaşındaki Duygu Serap Salman, Ağrı Doğubeyazıt doğumludur ve İstanbul'da yaşamaktadır. Altı yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com