• Reklam

Survivor'da kural ihlali şoku! 5 yarışmacıya ceza

ABONE OLEkrana gelen son bölümde yarışmacılar önce iletişim oyununda karşı karşıya geldi. İ

Reklam
Survivor'da kural ihlali şoku! 5 yarışmacıya ceza
06 Nisan 2021 - 21:00
  • Reklam
ABONE OL

Ekrana gelen son bölümde yarışmacılar önce iletişim oyununda karşı karşıya geldi. İletişim oyununu kazanan Gönüllüler takımı oldu. Yarışmacılar daha sonra konseye geldi. Herkes Batuhan'ın neden ağladığını ve Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamayı merak ediyordu. Bu durum konseyde ortaya çıktı.


Şu anda bize gelen bilgiler ışığında eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve hiç tahmin etmediğimiz bazı gelişmeler olduğunu öğrendik. Şunu unutmayalım ki Survivor birinci planda yarışmacılara güven üzerine kurulu bir yarışma. Kuralların bazı yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna ve Aleyna Çalışkan, yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler bunları da sakladılar şeklinde." ifadelerini kullandı.


Aleyna Çalışkan, "Yaptığımız şeyden dolayı aşırı pişmanız. O an yarışmacı psikolojisiyle yapmıştık. Bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Hem bizim hem Ünlüler takımından özür dileriz" dedi.


Acun Ilıcalı daha sonra Batuhan'a döndü. Batuhan, " Aslında bu duruma düşmek utanç verici. Nasıl elime yüzüme bulaştırdım inanılmaz. Bir içecek gördüm bunu çantama attım. Kusura bakmayın, özür dilerim" dedi.


Batuhan, "Gerçekten bu bana haksızlık. 3 ödül gerçekten fazla. Bir kere böyle bir şey yaptım ve o içeceğin ne olduğunu bilmiyordum. Çok ağır ağabey." diyerek savunma yaptı.


BATUHAN SMS BİRİNCİSİ

SMS birincisi Batuhan oldu. Gözyaşlarını tutamayan Batuhan," Yemin ederim çok utanıyorum. Yemin ederim haksızlık bana yapılan şey. Sizin bana yaptığınız şey değil. Böyle bir şeyin cezası olmalı bunun bende patlaması o kadar ağrıma gidiyor ki çıldıracak gibiyim şu an. Oyunu atan bana destek veren herkesten Allah razı olsun. Çok üzgünüm konuşamıyorum." dedi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com