• Reklam

Survivor'dan elenen Duygu Serap Salman'dan gönüllü

ABONE OLYarışmadaki sivri çıkışlarıyla sık sık adından söz ettiren Duygu

Reklam
Survivor'dan elenen Duygu Serap Salman'dan gönüllü
04 Şubat 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Yarışmadaki sivri çıkışlarıyla sık sık adından söz ettiren Duygu Serap Salman, önceki gün yarışmaya veda etti. Duygu'nun elendikten sonraki ilk açıklaması 'Survivor Panaroma' programında ekranlara geldi.


"ORADA OLMAYI AZ HAK EDEN İNSANLAR VAR"

Duygu, sözlerine; "Kötü yorum yaptıkları kişilerle samimi oldular. Hazmedemediğim şey buydu. Yorgan gitti kavga da bitti, artık çok iyi anlaşacaklarını düşünüyorum.


"SURVIVOR'U HAK EDEN TEK İSİM DORA"

Survivor 2021'deki favori yarışmacını da açıklayan Duygu, "Survivor'ı hak eden tek kişi var, o da Dora. Ama insanlık olarak sevdiğim biri daha var o da Steven. Aslında çok güzel bir kalbi var. Hep doğruya yöneliyor. Tarafsız düşünüyor. Benim için karakter, performanstan daha önemli. Dora'nın çok düşünmeden hareket ettiğini düşündüğüm için onun adını söylüyorum" dedi.


DUYGU SERAP SALMAN KİMDİR?

Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı'da dünyaya geldi. Personel trainer olarak çalışan Salman, Yeni Levent Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladı. Altı yaşından itibaren sporla ilgilenen Duygu, çalışkan olması nedeniyle hemen hemen her sporla ilgilendi.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com