• Reklam

Susamam'ın sahibi Şanışer kimdir, kaç yaşında, gerçek ismi ne?

Türkçe rap farklı platformlarda müzik listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Son olarak Şanışer ‘Susamam’ isimli parçasıyla 9 saatte 1 milyona yakın izlenme elde etti. Tam 18 rapçinin yer aldığı parça kısa sürede milyona yaklaştı. Peki, parçanın sahibi Şanışer kimdir, kaç yaşında,...

Reklam
Susamam'ın sahibi Şanışer kimdir, kaç yaşında, gerçek ismi ne?
06 Eylül 2019 - 17:14
Reklam
Reklam

Şanışer mahlaslı rapçi Sarp Palaur İzmir’de dünyaya geldi. 1987 doğumlu olan Palaur, İlköğretim ve Ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Antalya'ya yerleşti. 2005 senesinde Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünü kazandı. Otuzuncu Gün, Açık Ve Net, LUDOVICO II isimli albümleriyle hayranlarının karşısına çıktı.
Sarp Palaur, bir röportajında Şanışer isminin hikayesini şu sözlerle aktarmıştı: "15 yaşında aldığım bir karar o. O dönem böyle eski Türkçe, Farsça isimler çok modaydı. Sagopa Kajmer etkisi sanırım.
Ben de Şanışer’i buldum kendime. Ama ismimden memnunum. Ya bana uydu, ya ismimden ötürü kariyerim böyle gelişti. Hangisi oldu bilmiyorum ama sonuçta şanıma yaraşır bir isim oldu."

ŞANIŞER SUSAMAM ŞARKISINDA 17 RAPÇİ İLE ÇALIŞTI

 

Yaklaşık 15 dakika süren parça hem uzunluğu ile hem de parçada yer alan rapçi sayısıyla Türkçe rap dünyasında farklı bir konuma oturdu. Şarkıda Sarp Palaur’a eşlik eden isimlerse şöyle; Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle

 

 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com