• Reklam
Reklam

Tatile Çıkan Teksaslı Senatör Viral Oldu!

Teksas bölgesindeki dondurucu soğuklardan ötürü ciddi elektrik kesintisi devam ederken ve insanlar ölürken, Teksaslı Cumhuriyetçi Senatör Ted Cruz'un Meksika'ya tatile gitmesi, çok eleştirilmesine neden oldu. Bunun üzerine tatilini yarıda kesip dönen senatör, tam olarak özür dilemedi ve suçu kızlarına attı.

Reklam
Tatile Çıkan Teksaslı Senatör Viral Oldu!
19 Şubat 2021 - 11:20
  • Reklam
ABD Teksas'ta yaşanan kar fırtınası nedeniyle, insanlar ısınma sorunu, su ve elektrik kesintisi yaşayıp,  ölürlerken, Teksaslı Cumhuriyetçi Senatör Ted Cruz, Meksika'nın Cancun şehrine tatile gitmişti.

Aldığı yoğun tepkiler üzerine geri dönen senatör, dün yaptığı yazılı açıklamada tatile çıkmasını  'açık bir hata' olarak nitelendirdi. Cruz, uçağa bindiği andan itibaren "Hata mı yapıyorum?" diye
düşündüğünü söyleyip "Gitmemem gerekirdi" diyerek pişmanlığını belirtmeye çalıştı.

Yaptığından ötürü halktan özür dilemeyen Cruz, arkadaşlarıyla birlikte tatile çıkmak isteyen kızlarını kıramayıp, onlara eşlik ettiğini söyledi. "Ekibim ve ben yetkililerle irtibat halindeyiz. Elektriğimizin gelmesini, suyumuzun akmasını, evlerimizin ısınmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Bu arada, günlerdir elektriksiz yaşayan Teksas'ın bir kısmında sorun çözüldü. Su sıkıntısı da çeken halka, Pazar gününe kadar musluk sularını kaynatarak kullanmaları tavsiye edildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com