• Reklam
Reklam

Tennessee'de Siparişi Uzayan Kadın Dehşet Saçtı

Polis, Memphis'in güneydoğusundaki bir Burger King restoranında, bekleme süresine çok sinirlendiği için bir kadın müşterinin çalışanlara ateş açtığını açıkladı.

Reklam
Tennessee'de Siparişi Uzayan Kadın Dehşet Saçtı
03 Nisan 2021 - 12:46
  • Reklam
30 Mart Salı günü, polis memurları, aldıkları çağrı üzerine Winchester Yolu'nun 5300 bloğundaki Burger King'e gittiler. Çalışanlar, bir müşterinin arabalı sipariş alanında beklemekten sıkıldığını ve ilk olarak sözlü bir tartışma başlattığını belirttiler.

İşte o sırada çalışanlar, kadının aracın içinden bir silah aldığını, arabasının camından yarı beline kadar sarkıp kendilerine ateş etmeye başladığını söylediler.

Olayda, arka kapıdan kaçmayı başaran çalışanlardan yaralanan olmazken,  çevredeki insanlardan da olaya tepki geldi. Biri "Bu kadar delirmek için siparişin uzun sürmesinden daha güçlü bir sebep olmalıydı." şeklinde yorum yaptı.

Şüpheliye, gri renkli sedan aracın sürücüsü olan bir erkeğin eşlik ettiği de iddia edildi.

Polis, kamera kayıtlarındaki Afrika kökenli Amerikalı kadın şüpheliyi arıyor. Polise yardımcı olabilecek herhangi bir bilgisi olanların, Crime Stoppers'ı (901) 528-CASH numaralı telefondan araması istendi.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com