Tolga Karel ABDPOST.COM'a konuştu

Face App uygulamasının yaşlanmış fotoğraf akımına ünlü oyuncu Tolga Karel'de katıldı. Tolga Karel'in bu fotoğrafı sosyal medyada çok izlenenler arasında yerini alırken o ABDPOST.COM'dan Esra Öziskender'e konuştu.

Tolga Karel ABDPOST.COM'a konuştu
17 Temmuz 2019 - 22:48

Esra Öziskender'in haberi

Tolga Karel sosyal medya hesabından, 30 yıl sonraki olabilecek halini yani yaşlanmış halinin fotoğrafını paylaştı. Hayranlarının büyük ilgisini çeken fotoğraf komik yorumlar aldı. Esra Öziskender Tolga Karel ile kısa bir söyleşi yaptı işte o söyleşi:

Esra Öziskender: "Tolga Bey, yaşlandığınızda da çok yakışıklı olacağa benzersiniz. Yaşlılıktaki projeleriniz nelerdir? Tır şoförlüğüne devam mı yoksa filmlerde oynamayı da değerlendirir misiniz?"

Tolga Karel: Aktörlüğün yaşı olmaz Hayatı deneyimlemek gelecek yıllarda paradan daha değerli olacak. Yeni jenerasyon da o hissi görüyorum. Truck Driverlık benim kişisel gelişimimde bana çok şey kattı tabi ki devam

Esra Öziskender: Yaşlandığınızda yani bu resimdeki gibi 30 yıl sonra, kendinizi nerede yaşıyor hayal ediyorsunuz? Ailenizle beraber hala Amerika’da mı olursunuz yoksa ailece ileride Türkiye’ye yerleşme planlarınız var mı? Biliyorsunuz birçok gurbetçinin hayali yaşlılıkta Türkiye’ye yerleşmek. Sizde durum nasıl?

Tolga Karel: Amerika’yı seviyorum burada dostlarım var aslında bakarsanız Ailem de Amerikalı çevrem arkadaşlarım. Ama tabiki çocuklarımın Türkiye gibi tarihi coğrafyası. Kültürü binlerce yıla dayanan ülkemi tanımasını isterim.

Esra Öziskender: Çok teşekkürler Tolga Bey, başarılar ve ailenizle mutluluklar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum