• Reklam
Reklam

Trump Aba Altından Sopa Gösterdi!

Azil planları çok ciddi öfkeye sebep oluyor diyen ABD Başkanı Donald Trump, yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Reklam
Trump Aba Altından Sopa Gösterdi!
12 Ocak 2021 - 23:34
  • Reklam
Amerika Birleşik Devletleri Kongresi'nin basılmasının ardından ilk kez açıklama yapan Donald Trump, azil sürecinin çok ciddi öfkeye sebep olduğunu ancak hiçbir zaman şiddet istemediklerini söyledi.

Başkan Trump, Teksas eyaletine yapacağı ziyaret öncesi, Beyaz Saray'dan ayrılmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Geçen hafta yapılan Kongre baskınına dair konuşan Trump,  "Ben şiddet istemiyorum, sevmiyorum, hiç istemedim" açıklamasında bulundu.

Kendisine yönelik azil sürecini hakkında da konuşan ABD Başkanı Donald Trump, süreci "cadı avının devamı" olarak nitelendirdi.

"Azil Süreci Büyük Bir Öfkeye Yol Açıyor"
Trump, "Azil süreci, siyasi tarihimizdeki en büyük cadı avının devamıdır. Kesinlikle çok saçma. Bu azil süreci, büyük bir öfkeye yol açıyor" ifadelerini kullandı.

Trump: Çabalar Korkunç
Donald Trump, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi ve Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer'in, kendisini azletmeye yönelik çabalarını "korkunç" olarak nitelendirdi.

"Teknoloji Devleri Berbat Bir Hata Yaptı"
Sosyal medya şirketlerinin hesabını kapatmasına yönelik de konuşan Başkan Trump, "Teknoloji devleri berbat bir hata yaptı. ABD'ye kötülük yaptılar" dedi. Teknoloji firmalarının kendisini engellemesinin öfkeye sebep olduğunu belirterek "Ben hiç bu kadar öfkenin bir araya geldiğini görmemiştim" ifadelerini kullandı. 

"O Gün Söylediklerim Tamamen Uygundu"
Kongre baskınında sorumluluğu olup olmadığına ilişkin soruya ise "O gün söylediklerim tamamen uygundu" diye konuştu. 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com