Trump Gelini Öptü

Trump Gelini Öptü

ABD Başkanı Donald Trump, New Jersey eyaletindeki golf kulübünde düzenlenen düğüne sürpriz bir şekilde uğradı. Büyük ilgi gören Trump, “ABD” sloganlarıyla karşılandı.

22 Temmuz 2019 - 21:49

Donald Trump, Bedminster kentinde bulunan ve kendi adını taşıyan golf kulübünde cumartesi akşamı düzenlenen düğünün ‘sürpriz misafiri’ oldu.

Damat P.J. Mongelli, CNN’e yaptığı açıklamada Trump’ın kokteyl saatinde gelin Nicole Marie ve ailesiyle tanışmak için geldiğini söyledi. Mongelli, Trump’a daha önce pek çok davetiye gönderdiklerini ancak gelip gelmeyeceğini bilmediklerini belirtti.

“Tamamen sürprizdi. Trump tam bir centilmendi ” diyen Mongelli, Trump’tan misafirleri selamlaması konusunda bir ‘iyilik’ istediğini de söyledi.

Sosyal medyada paylaşılan videoda, takım elbiseli ancak kravatsız olduğu görülen Trump, kendisini alkışlayan ve “ABD” diye tezahürat yapan kalabalığa selam veriyor. Öte yandan gelin ve damadı tebrik ederek birlikte poz veren Trump’ın gelini yanağından öpmesi de dikkat çekiyor.

2017 yılında aynı kulüpte nişanlanan çiftin yanı sıra çoğu davetlinin de sıkı bir Trump destekçisi olduğu belirtildi.

Donald Trump, daha önce de bu tarz beklenmedik ortaya çıkışlarda bulunmuştu. Hatta 2017 yılında Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile birlikte Florida’daki benzer bir davete uğramıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tom Holland admits he was drunk when he convinced
Tom Holland admits he was drunk when he convinced
Simone Biles, boyfriend Stacey Ervin Jr. post stea
Simone Biles, boyfriend Stacey Ervin Jr. post stea