• Reklam

Turgut Tunçalp ve Deniz Çakır'dan Sabina Toziya aç

ABONE OLAtv'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Haşmet Fa

Reklam
Turgut Tunçalp ve Deniz Çakır'dan Sabina Toziya aç
22 Ocak 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Atv'de yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Haşmet Façalı'sı Turgut Tunçalp, önceki akşam Cihangir'de aracının içinde görüntülendi.


'OĞLU İLE SÜREKLİ KONUŞUYORUM'

Deniz Çakır ise önceki gün Kuruçeşme’de yeni saç modeliyle görüntülendi. Gazetecilerle ayak üstü konuşan oyuncu, “Yeni dizimiz başlayacak. Çekimler devam ediyor. Detayları daha sonra konuşuruz” dedi.


NE OLMUŞTU?

Altı sezondur ekranda olan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hayriye Ana' karakterine hayat veren Sabina Toziya, yılbaşı molasında ülkesi Makedonya'ya gitmişti. Toziya dönüş hazırlığı yaptığı sırada bayıldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar usta oyuncunun beyninde tümör tespit etti ve Sabina Toziya'yı hemen ameliyata aldı. 10 saat süren ameliyattan sonra tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu, daha sonra normal servise çıkarılırken, Sabina Toziya'nın dün evine götürüldüğü öğrenildi.


SENARYO REVİZE EDİLDİ

Sabina Toziya'nın yaşadığı üzücü olay dizinin senaryosunun da değişmesine neden oldu. Hastalığının durumu göz önüne alınarak usta oyuncuyla ilgili cenaze sahnesi yazıldı. Böylece EDHO'nun 179. bölümünde Hayriye Çakırbeyli'ye veda edildi.


MESUT YILMAZ/ MİLLİYETSource : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com