• Reklam
Reklam

Türkiye'den Amerika'ya Kargonun Çok Kolay Yolu

Türkiye Postam Türkiye'den dünyaya kargo hizmeti vermekte. Sisteme üye olduğunuzda adınıza ücretsiz olarak Türkiye İstanbul ilinde bir adres tanımlaması yapar. Adınıza tanımlanan adresle Türkiye'de bulunan pek çok firmanın (Trendyol, Lc Waikiki ,Tefal ,Sefamerve, Modanisa, Vakko, Paşabahçe, Penti, Vestel, Süvari gibi) çevrimiçi mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Reklam
Türkiye'den Amerika'ya Kargonun Çok Kolay Yolu
Editör: ABD Post
13 Temmuz 2021 - 18:40
  • Reklam
Alışverişlerinizi adınıza tanımlanan adrese yönlendirmeniz durumunda, depoda bulunan çalışma arkadaşlarımız sizin adınıza paketlerinizi teslim alır ve ağırlık, ölçü birimleriyle birlikte profilinizde bulunan posta kutunuza girişini sağlarlar. (Taşımacılık kanunlarına göre; paketinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı farklılık gösterdiğinde, büyük olan ağırlık üzerinden ücretlendirme yapılır.)  Sisteme paket girişiniz yapıldığında size mail yoluyla bilgilendirme yapılır.
 
Paketlerinizden birden fazlaysa paket birleştirme seçeneğinden faydalanarak paketinizi daha az bir maliyetle adresinize yönlendirme avantajından da faydalanabilirsiniz.
 
Açık adresinizi ekleyerek ödeme yapmanız durumunda en geç ertesi iş günü paketiniz taşıyıcı firmaya teslim edilir. Sitemiz üzerinden paketinizin durumunu takip edebilir ya da müşteri destek ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz.
 
[email protected]
+90 850 302 15 85

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com