Umut Felik San Francisco'daki Nehirde Kayboldu

Geçtiğimiz hafta San Francisco Bay Area’da Old River isimli nehirde akıntıya kapılıp kaybolan öğrenci Umut Felik’ten günlerdir haber alınamıyor. Arama çalışmaları Rescue statüsünden Recovery statüsüne çevrildi.

Reklam
Umut Felik San Francisco'daki Nehirde Kayboldu
30 Mayıs 2020 - 16:48 - Güncelleme: 31 Mayıs 2020 - 00:59
Reklam

San Francisco'da Delta isimli alanda, Old River nehrinde yüzmeye giden Umut Felik'ten haber alınamıyordu. Bölgedeki Şerif bir duyuru ile arama çalışması başlatmıştı. Halen arama çalışmaları devam ediyor.

Su altı Polisi, Cuma günü Delta'da yüzerken kaybolan Umut Felik için aramalarına devam ettiklerini söyledi.

Contra Costa County Şerif'in sözcüsü Jimmy Lee ise Delta'nın derin ve dar bölgelerinde aramaların devam ettiğini belirterek "Webb Yolu'nun kuzey bölgesinde San Joaquin Nehri'nde 4 arkadaşıyla birlikte suya giren Felik bir süre sonra gözden kayboldu. Nehirden çıkan arkadaşları Felik'in bulunması için önce nehirde balık tutan kayıkçılardan yardım istedi. Bu sırada gençlerden biri Polisi arayarak durumu bildirdi." dedi.

Aramalar gündüz devam erkende gece ise aramalara ara veriliyor. 

Bu olayla ilgili herhangi bir bilgiye sahip olan herkes (925) 427-8507 numaralı telefondan Contra Costa Şerif Ofisi Deniz Devriye Birimi ile iletişime geçmesini istedi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam