• Reklam
Reklam

Üzerine kaynar su dökülmüştü... Gonca Vuslateri'ni

ABONE OLGeçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran ünlü oyuncu

Reklam
Üzerine kaynar su dökülmüştü... Gonca Vuslateri'ni
21 Nisan 2021 - 18:00
  • Reklam
ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyuran ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, talihsiz bir kaza geçirmişti. Üzerine kaynar su dökülen Vuslateri, ardından hastaneye kaldırılmıştı.


Vuslateri, "Az kaldı... Yarın bir operasyon daha... Bu arada Covid terli ama ateşsiz gidiyor maşallah. Arayan, soran, sarılan, çiçek resimleri yollayan, sevgisini paylaşan herkese minnetimi sunarım. Sağlık personellerine bir kez daha hayran kaldım. Hastalarının ellerini tutup, öksürük krizlerinde 'Geçecek, başaracaksın' diye motive etmeseler sanırım psikolojik olarak gerçekten katlanılmaz olurdu. Bu süreçte her dakika ulaşılabilir olan ve daima elimden tutan doktoruma da teşekkür etmek istiyorum" dedi.


"İSTANBUL'U ÇIĞLIKLARIMLA AYAĞA KALDIRDIM"

Bir süredir ekranlardan uzak olan Vuslateri, iki gün önce yaşadıklarını tedavi gördüğü hastane odasından bir paylaşım yaparak anlatmıştı.


Gonca Vuslateri, sözlerine; "Covid, daha iyi. 'Abla sana olanlar olmuş, biz çok tutmayalım' gibi davranıyor dünden beri. Her defasında ve her dakika benimle ilgilenen sağlık personellerini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Elleri dert görmesin... Yine hayatımı kurtardınız, var olunuz! Gözlerim azıcık şişti tabii. Şuraya bir 'Seni seviyorum Gonca' yazarsanız oh ne ala! Sağlık! En önemlisi sağlık... Gerisi gelir" diye devam etmişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com