Whatsapp'dan hızlı paylaşım yeniliği

Whatsapp kullanıcılara fotoğraf paylaşımını hızlandıracak yeni bir düzenleme yaptı.

Whatsapp'dan hızlı paylaşım yeniliği
29 Haziran 2018 - 20:55

WhatsApp, uygulamaya getirdiği yeni özellik sayesinde kullanıcıların fotoğraf gönderecekleri zaman daha fotoğrafı seçerken fotoğrafın sunucuya yüklenmesini sağlıyor. Böylece gönder butonuna dokunduğunuz anda fotoğrafınız karşı tarafa iletiliyor. Webtekno'da yer alan habere göre, bu yenilik fotoğraf paylaşımını hızlandıracak.

Günlük hayatta fotoğraf alışverişleri için en fazla kullandığımız uygulamalardan biri de WhatsApp. Fakat WhatsApp’ta birden fazla fotoğraf ya da büyük boyutlu bir fotoğraf gönderdiğinizde, fotoğrafın karşı tarafa iletilmesi biraz gecikmeli olabiliyor.

WhatsApp, yeni yayınladığı bir güncelleme ile uygulamaya ‘Yükleme Tahmini’ özelliğini getirdi. Bu özellik sayesinde siz WhatsApp’ta göndereceğiniz fotoğrafları seçmeye başladığınızda, fotoğraflar otomatik olarak WhatsApp sunucusuna yüklenir.

Fotoğrafların sunucuya yükleme işlemi daha fotoğrafı seçtiğiniz anda başladığı için gönder butonuna dokunduğunuzda, fotoğraf anında alıcıya ulaşır. Merak etmeyin; siz gönder butonuna dokunmadığınız sürece fotoğraflar sunucudan alıcıya iletilmez.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum